برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تهیه‌کننده فصل سوم سریال The Mandalorian اطلاعات بیشتری را درباره آن منتشر کرد

سرنوشت مندلور در دستان جارین

تهیه‌کننده فصل سوم سریال The Mandalorian اطلاعات بیشتری را درباره آن منتشر کرد ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ کپی لینک
فصل سوم سریال The Mandalorian

فصل سوم سریال The Mandalorian بدون شک یکی از مورد انتظارترین‌ها در جهان سینمایی جنگ ستارگان است، با این حال تهیه‌کننده آن دیو فیلونی (Dave Filoni) اخیرا اطلاعاتی را منتشر کرده تا بدانیم سرنوشت مندو چه خواهد بود.

اولین فصل از سریال The Mandalorian در سال ۲۰۱۹ پخش شد که داستان یک شکارچی از مندلورین‌ها (The Mandalorians) را روایت می‌کرد. با این وجود دسته مندلورین‌ها رو به انقراض هستند و آن‌ها دیگر در مندلور (Mandelore) زندگی نمی‌کنند، اما این شکارچی که برای خود به راه و رسمی که به آن اعتقاد دارد زندگی می‌کند، در یکی از ماموریت‌های خود به یک بچه ۵۰ ساله برمی‌خورد که شاید همان باعث شده تا این سریال به یکی از پر بیننده‌ترین‌ها تبدیل شود!

فصل دوم سریال نیز در سال ۲۰۲۰ پخش شد تا داستان مندو و کودکی که باید آن را به دست یک جدای (Jedi) می‌رساند به سرانجام برسد. اما مدتی نگذشت که سازندگان ساخت فصل سوم این سریال را هم تایید کردند. همچنین در پایان سری، مشخص شد که ظاهرا یک سریال جدید به نام The Book of Boba Fett به عنوان یک سری جداگانه در دست ساخت قرار گرفته تا سرگذشت بوبا فت (Boba Fett) را پس از اتفاقات فصل دوم The Mandalorian نشان دهد. اما پس داستان فصل سوم چه خواهد شد؟

در فصل دوم، مندو ماموریت داشت تا بچه‌ای که با نام بیبی یودا (Baby Yoda) بین طرفداران شناخته می‌شد را به هم‌نوعانش برساند. این در حالی بود که گشت و گذار در کهکشان برای پیدا کردن کسی که بیبی یودا را پرورش دهد، باعث شده بود تا دین جارین (Din Djarin) مثل پدر او باشد. با این وجود کسی که قصد داشت تا در همان ابتدای شروع سریال از قدرت‌های یودا برای خود استفاده کند، ماف گیدین (Moff Gideon) بود که در نهایت نیز موفق شد تا بچه را بدزدد. اما عملا این امکان وجود ندارد که کسی امانتی یک مندلورین را برداشته و جان سالم به در ببرد!

به هر حال در قسمت پایانی فصل دوم به نام The Rescue جارین موفق شد تا بالاخره گروگو (Grogu) یا همان بیبی یودا را نجات دهد، اما این بهم رسیدن پدر و پسر، تنها برای مدت کوتاهی به طول انجامید تا لوک اسکای واکر (Luke Skywalker) بچه را برای آموزش و پیدا کردن قدرت‌هایش با خود ببرد. داستان فصل سوم سریال The Mandalorian دقیقا پس از این جریان اتفاق خواهد افتاد؛ جایی که به گفته دیو فیلونی، ماجراجویی‌های بسیاری با مندو در انتظار بینندگان خواهد بود.

تهیه‌کننده این سریال در جدیدترین مصاحبه خود در جواب به سوال درباره داستان فصل سوم اظهار کرده که جان فاورو (Jon Favreau) هم‌اکنون در حال کار روی سریال The Book of Boba Fett است، اما هنوز روایت دین دجارین پس از مبارزه نهایی با ماف گیدین تمام نشده است.

من حقیقتا دوست ندارم که این سوال را بدون همکارم جان فاورو جواب بدهم. در حال حاضر ما روی The Book of Boba Fett کار می‌کنیم که خود شامل ماجراجویی‌های بسیاری می‌شود. با این حال (درباره فصل سوم سریال The Mandalorian) می‌توانم بگویم که نیرو (Force) در آن بسیار قوی خواهد بود!

به هر حال در انتهای فصل دوم، اتفاقی افتاد که همه چیز را تغییر داده و احتمالا زمینه اصلی را برای فصل سوم، حتی بدون گروگو فراهم می‌کند. جارین موفق شد تا در یک نبرد ماف گیدین را شکست دهد و در نتیجه، شمشیر Dark Saber را به دست آورد‌. با این حال بو کاتان کریز (Bo-Katan Kryz) کسی بود که قصد داشت تا با این شمشیر دوباره دوران حکومت بر مندلور را آغاز کند، اما حال مجبور است تا برای به دست آوردن آن ابتدا با دجارین مبارزه کند.

فیلونی همچنین اشاره کرده که جارین همچنان در فصل جدید به ماموریت‌ها و ماجراجویی‌های تازه خواهد رفت و قرار نیست تا تم همیشگی سریال تغییر آنچنانی داشته باشد. اما آیا مندو کسی خواهد بود که بالاخره مندولور را متحد می‌کند؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments