پوستر جدید فصل دوم The Mandalorian تیموتی اولفینت را در قامت کاب ونث نشان می‌دهد

برده‌ای که کلانتر شد!

پوستر جدید فصل دوم The Mandalorian

استودیوی لوکاس‌فیلم و سرویس دیزنی پلاس ساعاتی قبل پوستر جدید فصل دوم The Mandalorian را منتشر کردند که تیموتی اولفینت را در قامت کاب ونث نشان می‌دهد.

The Mandalorian، یک وسترن فضایی است که به ماجراجویی‌های یک مزدور به نام مندلورین می‌پردازد. او در انتهای فصل اول اطلاعاتی را درباره‌ی همنوعان بیبی‌یودا به دست آورد و متوجه شد تنها انتخاب برای نجات این موجود، سپردنش به جدای‌ها است. از آن‌جایی که مدت زیادی از اجرایی Order 66 و کشتن اعضای این فرقه توسط نیروهای جمهوری کهکشانی نمی‌گذرد، پیدا کردنشان چالش‌های زیادی را به همراه دارد. بنابراین، شخصیت اصلی به دنبال همنوعان خود می‌گردد تا بتواند اطلاعات بیشتری را درباره‌ی جدای‌ها و مخفی‌گاه کنونی‌شان به دست آورد. اتخاذ چنین تصمیمی، او را با شخصیت‌های مختلفی آشنا می‌کند که یکی از آن‌ها، کاب ونث نام دارد.

لوکاس‌فیلم و دیزنی پلاس اخیرا پوستر جدید فصل دوم The Mandalorian را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند که تیموتی اولفینت (Timothy Olyphant) را در قامت کاب ونث نشان می‌دهد. حضور او در نخستین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان اواخر اردیبهشت سال جاری توسط خبرگزاری‌های مختلف اعلام شد اما والت دیزنی نسبت به گزارش‌ها سکوت اختیار کرده و هیچ گونه واکنشی نشان نداد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه چند روز پیش اولین قسمت فصل دوم پخش شد تا حکم تاییدی بر حضور اولفینت باشد. تصویری که لوکاس‌فیلم منتشر کرده، ونث را با زره بوبا فت نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید این تصویر تبلیغاتی را مشاهده کنید:

کاب ونث در اولین قسمت رمان Star Wars: The Aftermath Trilogy محصول سال ۲۰۱۵ میلادی معرفی شد. او قبلا یک برده بود اما طی اتفاقاتی توانست آزادی خود را به دست آورد. پس از اینکه ماس پلگو به دست شرکت The Mining Collective افتاد، کاب به صحرا فرار کرد. او مدتی بعد به شهر بازگشت و به تنهایی نیروهای این شرکت را شکست داد. کاب سپس خودش را شهردار و کلانتر ناامید. در ضمن، اگر ادعاهای کوری ون دایک (Corey Van Dyke) یکی از مجریان برنامه‌ی ویدیویی Kessel Run Transmissions صحت داشته باشد، لوکاس‌فیلم و دیزنی پلاس قصد دارند یک اسپین‌آف با محوریت کاب ونث تولید کنند. طبق گفته‌های او، اقتباس تلویزیونی Cobb Vanth در کنار سریال‌های Ahsoka Tano و Boba Fett مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارند.

فصل دوم The Mandalorian مانند فصل اول ۸ قسمت داشته و تا به این لحظه یک قسمت از آن پخش شده است. قسمت بعدی که The Confrontation نام دارد، در تاریخ ۱۶ آبان (مصادف با ۶ نوامبر) و از طریق دیزنی پلاس در دسترس قرار می‌گیرد. در ضمن، مراحل اولیه‌ی ساخت فصل سوم از هم اکنون آغاز شده است. به نظر می‌رسد لوکاس‌فیلم نسبت به تکرار موفقیت‌های فصل اول اطمینان کامل دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا