ماد تایتانیک بازی مافیا سرانجام پس از ۱۵ سال توسعه منتشر شد

همین امروز به گشت‌وگذار در تایتانیک بپردازید

ماد تایتانیک بازی مافیا سرانجام پس از ۱۵ سال توسعه منتشر شد مریم خواجوی ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی

در سال ۲۰۰۶ مصادف با چهارمین سالگرد نسخه‌ی اورجینال مافیا به نام Mafia: The City of Lost Heaven، یک مادساز تصمیم گرفت تا ماد کشتی محبوب تایتانیک را طراحی و به بازی اضافه کند. حال بعد از ۱۵ سال بخش اول این ماد چهار قسمته منتشر شده است.

سازنده‌ی اصلی این ماد شخصی به نام رابین بونگارتز (Robin Bongarts)، مهندس دریانوردی اهل هلند است که از سال ۲۰۰۶ کار روی این ماد را شروع کرده است. به گفته‌ی وی، ماد تایتانیک دقیق‌ترین و باجزئیات‌ترین بازسازی‌ای است که تا به حال از این کشتی معروف و نمادین منتشر شده است. بازیکنان با این ماد قادر خواهند بود تا به صورت آزادانه به گشت‌وگذار در کشتی تایتانیک بپردازند. همچنین چندین مرحله مرتبط با مافیا و تایتانیک نیز قابل تجربه است.

قسمت اول این ماد بزرگ دو روز پیش و در تاریخ ۲۰ آگوست مصادف با ۲۹ مرداد ماه منتشر شد. این بخش شامل هیچ مرحله‌ای نبوده و همچنین لحظه‌ی غرق شدن کشتی را نیز دربر‌ ندارد. لازم به ذکر است که هنوز بخش‌هایی از کشتی نیز کامل نشده است. با این حال شما می‌توانید به گشت‌وگذار در قسمت‌های مختلف کشتی همچون عرشه و رستوران پرداخته و از جزئیات آن لذت ببرید.

ناگفته نماند که این ماد شامل ویژگی‌هایی است که در بازی اورجینال مشاهده نمی‌شود؛ مانند نردبان‌ها و قابلیت شنا کردن. این ویژگی‌ها به کمک تیم کوچکی که با بونگارتز همکاری داشته‌اند به بازی اضافه شده است.

اگر قصد تجربه‌ی ماد تایتانیک را دارد، باید در نظر داشته باشید که آن را روی نسخه‌ی بدون ماد بازی اجرا کنید. این ماد همچنین روی نسخه‌‌ی استیم و GOG قابل اجرا است. دقت داشته باشید که این ماد برای نسخه‌ی Mafia Definitive Edition ساخته نشده و تنها روی نسخه‌ی اورجینال قابل اجرا است و از مادهای محبوب دیگر نیز پشتیبانی نمی‌کند.

ماد تایتانیک بازی مافیا را هم اکنون از وب‌سایت Moddb دانلود کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا