برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

به زودی منتظر معرفی قسمت جدید Mafia باشید

پس از گمانه‌زنی‌های فراوان

به زودی منتظر معرفی قسمت جدید Mafia باشید ۰ ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
معرفی قسمت جدید Mafia

براساس گزارشات جدید به نظر می‌رسد به زودی می‌توانیم شاهد رونمایی و معرفی قسمت جدید Mafia باشیم که مدت‌هاست شایعات مختلفی از آن به گوش می‌رسد.

این موضوع توسط حساب کاربری Kurakasis در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق ارائه شده که در چند وقت اخیر به واسطه انتشار اطلاعات صحیح، به عنوان منبع موثق شهرت قابل توجه‌ای به دست آورده است. به گفته این اینسایدر، شرکت تیک تو (Take-Two Interactive) در حال آماده‌سازی خود بوده تا به زودی به معرفی قسمت جدید Mafia بپردازد. متاسفانه این منبع به این موضوع اشاره نداشته که این بازی، نسخه اصلی بوده و یا یک قسمت فرعی خواهد بود. اما انتظار می‌رود شاهد معرفی نسخه اصلی بعدی این مجموعه محبوب باشیم.

باید به این مسئله اشاره کنیم که واژه به زودی در اینجا مبهم بوده و شخص Kurakasis هم اظهار داشته که به سختی می‌توان برای این رونمایی بازه زمان دقیقی را مشخص کرد. با این حال گفته شده که کمپانی تیک تو، این بازی را به مانند دیگر بازی خود یعنی عنوان مورد انتظار Judas معرفی و رونمایی خواهد کرد. به طوری که در ابتدا رونمایی اولیه صورت گرفته و سپس با اختلاف سه الی چهار هفته‌ای، نمایش کاملی از آن صورت می‌گیرد. در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد تا این فرآیند برای معرفی قسمت جدید Mafia تکرار شود، اما با توجه به قابل اتکا بودن منبع این اطلاعات، می‌توان به آن استناد کرد.

هم‌جنین مشخص نشده که چه استودیویی مسئول ساخت این بازی است. با این حال به نظر می‌رسد استودیو Hangar 13 که یکی از استودیوهای داخلی تیک تو به شمار رفته و سابقه ساخت بازی Mafia 3 را نیز در کارنامه دارد، مسئول توسعه آن خواهد بود.

در انتها باید این نکته را یادآوری کنیم که در حال حاضر تمامی موارد ذکر شده در بالا اطلاعات تایید شده نبوده و تا انتشار اخبار رسمی از سوی شرکت تیک تو یا معرفی رسمی بازی مورد بحث، باید این اطلاعات را در شایعه در نظر بگیریم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments