استودیوی تولید کننده‌ی بازی Mafia 3 برای آی‌پی جدید خود نیرو استخدام می‌کند

آن‌ها به دنبال یک تهیه‌کننده‌ی اجرایی هستند

استودیوی تولید کننده‌ی بازی Mafia 3 برای آی‌پی جدید خود نیرو استخدام می‌کند نیکان صبوری ۰ ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
آی‌پی جدید Mafia

استودیوی تولید کننده‌ی بازی Mafia 3 یعنی Hangar 13 برای آی‌پی جدید نیاز به یک تهیه‌کننده اجرایی دارند.

چندی پیش شایعاتی در مورد احتمال توسعه‌ی دو نسخه‌ی جدید از سری بازی‌های Mafia منتشر شد. طبق گزارش‌های منتشر شده، استودیوی Hangar 13 که قسمت سوم بازی Mafia را توسعه داده بود، در حال کار روی دو بازی Mafia 4 و یک بازسازی از قسمت اول این مجموعه است.

این شایعه تکذیب یا تایید نشد، اما چندی پیش Hangar 13 لیست مشاغل خود را به‌روزرسانی کرد. آن‌ها نوشتند که به یک تهیه‌کننده اجرایی نیاز دارند تا بتواند تیم توسعه را هدایت و اهداف استودیوی Hangar 13 را برای خلق یک آی‌پی همراهی کند. همچنین در بخش بیشتر توضیحات آمده است که این فرد باید سابقه‌ی ساخت بازی AAA جهان آزاد و سندباکس را داشته باشد.

بعد از ساخت بازی Mafia 3 و بسته‌های الحاقی آن، استودیوی Hangar 13 به طور کامل در خصوص پروژه‌های بعدی خود سکوت کرد اما طبق گفته‌های استودیوی Take-Two Interactive بازی بعدی Hangar 13 به زودی و در ماه‌های آینده رونمایی می‌شود. لازم است که بدانید، حتی اگر این استودیوی بازیسازی روی یک آی‌پی جدید و متفاوت کار کند، باز احتمال ساخت قسمت بعدی و نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Mafia باقی می‌ماند.

علی رغم داشتن داستان فوق‌العاده، بازی Mafia 3 بیشتر به دلیل طراحی مراحل خسته کننده، گرافیک منسوخ شده و بسیاری از مسائل فنی مورد سرزنش طرفداران و منتقدین قرار گرفت. شایعات می‌گویند که در قسمت بعدی شخصیت جدیدی به مجموعه اضافه می‌شود و داستان سری Mafia را ادامه می‌دهد. همچنین کیفیت گیم‌پلی و گرافیک بازی به شدت در این عنوان با افزایش چشم‌گیری رو به رو خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است هنوز هیچ اطلاعات رسمی‌ای از بازی یا بازی‌های بعدی این استودیو منتشر نشده است؛ به محض انتشار اخبار رسمی، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا