برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کارگردان فیلم Mad Max از احتمال بازگشت مل گیبسون می‌گوید

جرج میلر توضیح می‌دهد

کارگردان فیلم Mad Max از احتمال بازگشت مل گیبسون می‌گوید ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
کارگردان فیلم Mad Max

جرج میلر کارگردان فیلم Mad Max و قسمت جدید آن یعنی فیوریوسا درخصوص احتمال بازگشت مل گیبسون به این مجموعه صحبت کرده است.

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga جدیدترین قسمت از مجموعه Mad Max قرار است در ماه جاری روانه پرده نقره‌ای در سینماها شود. این فیلم، پنجمین قسمت از فرنچایزی بوده که جرج میلر (George Miller) اولین قسمت آن را در سال 1979 جلوی دوربین برد. پیش از آن که تام هاردی (Tom Hardy) نقش شخصیت اصلی را در فیلم Mad Max: Fury Road محصول سال 2015 تصاحب کند، در سه‌گانه اصلی این مجموعه، مل گیبسون (Mel Gibson) نقش شخصیت اصلی آن را برعهده داشت.

عنوان Furiosa قرار است اولین فیلم در این مجموعه باشد که شخصیت اصلی این مجموعه یعنی Max در آن حضور ندارد. حال آن که جرج میلر پیش از این توضیحاتی در خصوص بازگرداندن شخصیت‌های نمادین و قدیمی این مجموعه در یک فیلم پیش‌درآمد دیگر ارائه کرده بود. با این حال کارگردان فیلم Mad Max ظاهرا اکنون هیچ برنامه‌ای برای بازگرداندن مل گیبسون به این فرنچایز ندارد.

میلر در گفتگو با چنل یوتیوب Jake’s Takes اظهار کرد “من هیچ داستانی در اختیار ندارم که بخواهیم یک کاراکتر قدیمی به مانند هریسون فورد (Harrison Ford) یا به مانند آن را به این مجموعه بازگردانم. این مجموعه به مانند فیلمی چون Unforgiven و یا موارد مشابه نبوده که در آن یک شخصیت بازنشسته قدیمی بخواهد یک بار دیگر بر پرده نمایش ظاهرا شود.”

“من نمی‌دانم چه اتفاقی برای مکس هنگامی که به دهه 60 سالگی خود رسیده افتاده است. من حتی درباره آن فکر نیز نکرده‌ام.”

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga برای اکران در تاریخ 24 می برنامه‌ریزی شده است. در این فیلم که پیش‌درآمدی برای فیلم Mad Max: Fury Road محسوب می‌شود، آنیا تیلور-جوری (Anya Taylor-Joy) نقش دوران جوانی شخصیت فیوریوسا را ایفا کرده که در فیلم قبلی، کار نقش‌آفرینی آن برعهده چارلیز ترون (Charlize Theron) بود. در این فیلم کریس همسورث (Chris Hemsworth) نقش به عنوان شرور اصلی نقش شخصیت دمنتوس را ایفا می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments