ساخت فصل ششم Lucifer در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت

ظاهرا تام الیس دستمزد بیشتری می‌خواهد

ساخت فصل ششم Lucifer
اینطور که به نظر می‌رسد، تام الیس و استودیوی برادران وارنر برای امضای قرارداد جدید به توافق نرسیده و ساخت فصل ششم Lucifer در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

شبکه‌ی فاکس با همکاری استودیوی برادران وارنر در سال ۲۰۱۶ میلادی اقتباس تلویزیونی کمیک بوک‌های لوسیفر را روی آنتن برد. این سریال در ابتدا بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد اما در فصل‌های بعدی توانست نظر مثبت منتقدان را به خود جلب کند. با این حال، بازخوردها ضعیف‌تر از انتظارات بودند. همین مسئله هم باعث شد فاکس لغو این سریال را پس از پخش تنها سه فصل اعلام کند. یک ماه بعد، سرویس نتفلیکس حق امتیاز Lucifer را به‌دست آورد و فصل‌های بعدی را ساخت. در ابتدا قرار بود این سریال با پخش فصل پنجم به پایان برسد اما افزایش محبوبیت آن، مدیران نتفلیکس و استودیوی برادران وارنر را متقاعد کرد تا فصل ششم را هم در دستور کار قرار دهند.

همان‌طور که از روی نام آن می‌توان حدس زد، داستان حول محور فرشته‌ای به نام لوسیفر می‌چرخد که به دلیل خیانت از بهشت رانده شده و به جهنم برده می‌شود. او به مدت هزار سال بر جهنم حکمرانی می‌کند تا اینکه از شرایطش خسته شده و تصمیم می‌گیرد تاج و تخت را رها کرده و به لس آنجلس بیاید. لوسیفر روی زمین یک باشگاه به نام لاکس را مدیریت می‌کند. او طی اتفاقاتی درگیر یک پرونده‌ی قتل شده و با کارآگاه کلویی دکر آشنا می‌شود. این ملاقات نهایتا به همکاری لوسیفر با اداره‌ی پلیس لس آنجلس به عنوان یک مشاور منجر می‌شود. در همین حین، یک رابطه‌ی کاری و دوستانه میان شخصیت اصلی داستان و کارآگاه دکر شکل می‌گیرد.

با توجه به گزارشی که چندی پیش از سوی وب سایت TV Line منتشر شد، ساخت فصل ششم Lucifer در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. منابع مختلف ادعا کرده‌اند استودیوی برادران وارنر و تام الیس (Tom Ellis) بازیگر نقش اصلی طی چند وقت اخیر مشغول مذاکره‌ی مجدد بوده‌اند اما روند کار مطابق پیش‌بینی‌ها پیش نرفته است. الیس در گذشته قرارداد خود را تمدید کرده بود تا بتواند برای مدت زمان بیشتری نقش لوسیفر را در سریال ایفا کند اما ظاهرا نظرش تغییر کرده و خواهان افزایش دستمزد شده است. منبع وب سایت TV Line در صحبت‌های خود تاکید کرد استودیوی وارنر چند بار شرایط قرارداد را به نفع الیس تغییر داد اما این بازیگر ولزی تمایلی به پذیرش آن‌ها نداشته است. این منبع درباره‌ی تلاش‌های دست‌اندرکاران‌ گفت: «همه می‌خواهند که تام الیس راضی باشد اما برای هر چیزی یک محدودیتی وجود دارد و دیگر نمی‌شود بیشتر از این پیش رفت.»

شخصیت لوسیفر و اقتباس تلویزیونی آن طی سال‌های اخیر به محبوبیت بیشتری دست یافته است. همین موضوع هم استودیوی برادران وارنر و شرکت دی‌سی‌ کامیکس را متقاعد کرد تا فرمانروای پیشین جهنم در رویداد کراس‌اُور Crisis On Infinite Earths حضور داشته باشد. این اقدام نه تنها باعث غافل‌گیری طرفداران اروورس شد، بلکه ارتباط سریال Lucifer با این دنیای مشترک را تایید کرد. در ضمن، فصل پنجم قرار بود ۱۰ قسمت داشته باشد اما محبوبیت این سریال و شخصیت اصلی آن، نظر مدیران نتفلیکس را تغییر داد تا این فصل در ۱۶ قسمت ساخته شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا