بازیگر Deadpool به فصل ششم Lucifer پیوست

نقش او در جریان داستان مشخص شده است

بازیگر Deadpool

برایانا هیلدبرند بازیگر Deadpool به فصل ششم سریال Lucifer پیوسته و قرار است به عنوان یک فرشته‌ی سرکش جلوی دوربین ظاهر شود.

Lucifer را می‌توان یکی از سریال‌های خوش‌شانس چند سال اخیر دانست. اقتباس سریالی کمیک بوک‌های لوسیفر مورنینگ‌استار در ابتدا یکی از برنامه‌های پخش شبکه‌ی فاکس بود که پس از سه فصل به دلیل بازخوردهای نه چندان راضی‌کننده لغو شد. از آن‌جایی که محصول مشترک استودیوی برادران وارنر و دی‌سی اینترتینمنت محبوبیت بالایی در میان مخاطبان داشت، نتفلیکس امتیاز سریال را خریداری کرد و فصل چهارم را ساخت. در ابتدا قرار بود ماجراجویی‌های لوسیفر با فصل پنجم به پایان برسد اما استقبال طرفداران باعث تجدید نظر مدیران شد.

داستان Lucifer درباره‌ی یک فرشته‌ی زیبا و قدرتمند به نام لوسیفر است که در اثر خیانت به جهنم تبعید می‌شود. شخصیت اصلی به مدت هزار سال بر جهنم حکمرانی می‌کند تا اینکه از مجازات گناهکاران خسته شده و تصمیم می‌گیرد تاج و تخت را رها کرده و به لس آنجلس بیاید. لوسیفر روی زمین یک باشگاه به نام لاکس را مدیریت می‌کند. او طی اتفاقاتی درگیر یک پرونده‌ی قتل شده و با کارآگاه کلویی دکر ملاقات می‌کند. این آشنایی نهایتا به همکاری لوسیفر با اداره‌ی پلیس لس آنجلس به عنوان یک مشاور منجر می‌شود. پروتاگونیست همچنین درگیر چالش‌های مختلفی می‌شود که برخی از آن‌‌ها موجودات شیطانی‌ای هستند که به زمین آمده‌اند.

طبق گزارشی که روی خروجی Entertainment Weekly قرار گرفته، بریانا هیلدرند (Brianna Hildebrand) و مرین دانجی (Merrin Dungey) به فصل ششم Lucifer پیوسته‌اند. بازیگر Deadpool، نقش یک فرشته به نام روی را ایفا می‌کند که سرکش بوده و می‌خواهد مسیری که لوسیفر پشت سر گذاشته را طی کند. او پس از آمدن به زمین متوجه می‌شود پروتاگونیست قصه، شروری که تصور می‌کرد نیست. بازیگر Star Trek: Picard هم به عنوان سونیا جلوی دوربین می‌رود که یک پلیس بوده و رابطه‌ای غیرمنتظره را با آمنادیل شکل می‌دهد. جزئیات بیشتری درباره‌ی روی و سونیا موجود نبوده و نمی‌دانیم میزان حضور این دو شخصیت در جریان داستان چقدر خواهد بود.

با توجه به اطلاعاتی که Entertainment Weekly به اشتراک گذاشته، روی قبل از ورود به زمین تصوری از لوسیفر در ذهن خود ساخته و آن را الگو قرار داده است. فرشته‌ی سرکش پس از ملاقات متوجه می‌شود حکمفرمای پیشین جهنم تغییر کرده و فردی نیست که انتظارش را داشت. احتمالا اگر با نسخه‌ی فصل اول لوسیفر مواجه می‌شد، می‌توانست او را الگو قرار دهد. در ضمن، اضافه شدن سونیا به خانواده‌ی آمنادیل می‌تواند اتفاق مثبتی برای برادر بزرگ‌تر لوسیفر باشد؛ زیرا فرزندش شرایط مساعدی ندارد.

نتفلیکس فصل پنجم Lucifer را به دو نیمه‌ی هشت قسمتی تقسیم کرد؛ نیمه‌ی اول در ماه آگوست منتشر شد اما نیمه‌ی دوم فعلا تاریخ انتشاری ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا