دومین تریلر فصل دوم Love Death + Robots از خشونت بالا در قسمت‌های جدید خبر می‌دهد

این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان دارد

دومین تریلر فصل دوم Love Death + Robots از خشونت بالا در قسمت‌های جدید خبر می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (تلویزیون)

سرویس استریم نتفلیکس ساعاتی قبل دومین تریلر فصل دوم Love Death + Robots را از طریق کانال یوتیوب خود منتشر کرد.

دیوید فینچر (David Fincher) و تیم میلر (Tim Miller) از فیلمسازان مشهور هالیوود به شمار می‌روند. آن‌ها اوایل قرن بیست و یک میلادی تصمیم گرفته بودند با همکاری پارامونت پیکچرز ریمیک انیمیشن بزرگسالانه Heavy Metal را بسازند اما در تامین بودجه با مشکل مواجه شدند. پس از اینکه میلر Deadpool را ساخت و باعث افزایش شهرتش شد، تصمیم گرفت به سراغ فینچر رفته و بار دیگر بحث ریمیک Heavy Metal را مطرح کند. آن دو سپس تصمیم گرفتند طرح را برای نتفلیکس ارائه داده و به جای انیمیشن سینمایی، آن را در قالب انیمیشن سریالی بسازند. طرح مورد قبول قرار گرفت و اولین فصل در قالب ۱۸ قسمت در مارس ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد.

هر یک از قسمت‌های Love Death + Robots نه تنها داستان کاملا مستقلی را روایت می‌کند و سبک هنری متفاوتی دارد، بلکه توسط تیم‌های مختلفی ساخته شده‌اند. با این حال، همگی‌شان به یکی از سه مفهوم عشق، مرگ و ربات‌ها می‌پردازند. ترکیب المان‌های آثار سایبرپانک، علمی-تخیلی و ترسناک با یکدیگر نتیجه داد و فصل اول بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد. در نتیجه، نتفلیکس با گذشت تنها سه ماه از انتشار دستور ساخت فصل دوم را به صورت رسمی صادر کرد. غول استریم ماه گذشته اولین تریلر فصل دوم را منتشر کرد و حالا هم نوبت به دومین تریلر رسیده است.

نتفلیکس ساعاتی قبل دومین تریلر فصل دوم Love Death + Robots را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. همان‌طور که در پاراگراف پیشین اشاره شد، غول استریم ماه گذشته اولین تریلر فصل جدید را منتشر کرده بود. ویدیو مزبور محتوای بزرگسالانه نداشت و به منظور جلب نظر عموم مخاطبان ساخته شده بود. تریلری که اخیرا در کانال یوتیوب قرار گرفته، صحنه‌هایی را در خود جای داده که به هیچ وجه برای مخاطبان کم سن و سال مناسب نیستند. جدا از کلمات نامناسب، در چند صحنه مختلف خشونت بالایی را مشاهده می‌کنیم؛ برای مثال، یکی از شخصیت‌ها به سر فرد دیگری شلیک می‌کند.

تریلرهایی که در ابتدای آن‌ها صفحه‌ای قرمز رنگ به نمایش درآمده و بابت صحنه‌های بزرگسالانه هشدار می‌دهند، تحت عنوان Red Brand شناخته می‌شوند. این تریلرها برای گروه خاصی از مخاطبان ساخته می‌شوند. با این حال، تریلرهای رد برند Mortal Kombat و The Suicide Squad طی ماه‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته و آمار بسیار خوبی را در زمینه بازدید به ثبت رسانده‌اند. این اتفاق باعث شد رایان رینولدز (Ryan Reynolds) نسخه رد برند اولین تریلر The Hitman’s Wife’s Bodyguard را با هشتگ ReleaseTheRedBand منتشر کند.

فصل دوم Love Death + Robots هشت قسمت داشته و در تاریخ ۲۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۴ مه) منتشر می‌شود. دیوید فینچر و تیم میلر به عنوان تهیه‌کننده اجرایی بر روند ساخت نظارت داشته‌اند اما جنیفر یو نلسون (Jennifer Yuh Nelson) شورانر فصل دوم بوده است. در ضمن، فصل سوم در دست ساخت بوده و احتمالا در سال آینده میلادی از راه خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا