تریلر جدید سریال ارباب حلقه‌ها قصه تلخ گالادریل را به تصویر می‌کشد

با دوره دوم سرزمین میانه بیشتر آشنا شوید

تریلر جدید سریال ارباب حلقه‌ها قصه تلخ گالادریل را به تصویر می‌کشد سورنا رضایی ۰ ۰۲ شهریور ۱۴۰۱ تلویزیون

سرویس پرایم ویدیو دقایقی قبل تریلر جدید سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power را به اشتراک گذاشت.

وارنر با همکاری پیتر جکسون (Peter Jackson) در سال‌های ۲۰۰۱ الی ۲۰۰۳ میلادی اقتباس‌های سینمایی ارباب حلقه‌ها را روی پرده نقره‌ای آورد و باعث شد این رمان‌های فانتزی به محبوبیت بیشتری در سراسر جهان دست یابند. حال و با گذشت حدودا دو دهه، ارباب حلقه‌ها اینبار در قالب یک سریال قصد دارد به مرکز توجه‌ها بازگشته و موفقیت‌های بزرگی را به نام خود به ثبت برساند. سریال مزبور تحت عنوان The Lord of the Rings: The Rings of Power شناخته شده و قرار است از طریق سرویس استریم پرایم ویدیو منتشر شود. وظیفه ساختش هم روی دوش استودیو آمازون قرار دارد که طبق گزارش‌ها، سرمایه‌گذاری عظیمی روی آن انجام داده و برنامه بلند مدتی برای تولید فصل‌های بعدی دارد.

سریال ارباب حلقه‌ها هزاران سال قبل از سه‌گانه سینمایی The Lord of the Rings و The Hobbit روایت می‌شود. به طور دقیقتر، محصول جدید آمازون در دوره دوم سرویس میانه جریان داشته که ۳ هزار و ۴۴۱ سال به طول انجامیده و با شکست مورگوت و فرار افرادش آغاز می‌شود. داستان همچنین در کنار چهره‌های جدید، شخصیت‌های آشنایی را در خود جای داده است. از شاخص‌ترین‌ها می‌توان به گالادریل و الروند اشاره کرد که به ترتیب کیت بلانشت (Catherine Blanchett) و هوگو ویوینگ (Hugo Weaving) نقش‌هایشان را بر عهده داشتند. در سریال، این نقش‌ها روی دوش مرفید کلارک (Morfydd Clark) و رابرت آرامایو (Robert Aramayo) قرار دارد.

سرویس استریم پرایم ویدیو دقایقی قبل تریلر جدید سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که نزدیک به ۳ دقیقه زمان دارد. همان‌طور که انتظار می‌رود، ویدیو تبلیغاتی به گالادریل جوان می‌پردازد که در بخش‌هایی از تریلر نقش یک راوی را داشته و سرگذشتش را بازگو می‌کند. گالادریل برادر خود را در نبرد با اورک‌ها از دست داده و حالا مصمم است راهش را ادامه دهد. البته سریال تنها به او نپرداخته و با توجه به تریلر، شاهد خط‌های داستانی متعددی با محوریت شخصیت‌های مختلف خواهیم بود.

اولین قسمت سریال ارباب حلقه‌ها برای انتشار در تاریخ ۱۰ شهریور (مصادف با یک سپتامبر) برنامه‌ریزی شده است. با این حال، آمازون قصد دارد دو قسمت ابتدایی را دو روز زودتر به سینماها آورده و روی پرده نقره‌ای اکران کند. از همین رو، توصیه می‌کنیم حین گشت و گذار در فضای مجازی مراقب اسپویلرهای احتمالی باشید.

در حالی که مدت زیادی به آغاز پخش یکی از مورد انتظارترین آثار سریالی سال نمانده، HBO اخیرا قسمت اول سریال House of the Dragon را روی آنتن برده است که پیش درآمدی برای سریال Game of Thrones به شمار می‌رود. از آنجایی که خاندان اژدها هم یک اثر در ژانر فانتزی قرار دارد، رقابتی میان آن و The Lord of the Rings: The Rings of Power شکل گرفته است. این رقابت طی ماه‌های گذشته به حدی رسید که جرج آر.آر. مارتین (George R.R. Martin) خالق بازی تاج و تخت در یکی از مصاحبه‌های خود به آن واکنش نشان داد و برای هر دو سریال آرزوی موفقیت کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا