بازی Lost Words: Beyond the Page برای گوگل استادیا منتشر شد

عرضه برای دیگر پلتفرم‌ها در سال آینده‌ی میلادی

بازی Lost Words: Beyond the Page برای گوگل استادیا منتشر شد نیکان صبوری ۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Lost Words گوگل استادیا

بازی Lost Words: Beyond the Page که توسط تیم Sketchbook Games ساخته شده است، برای گوگل استادیا منتشر شد.

گوگل استادیا یک سیستم اشتراکی ابری است که توسط گوگل در نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی راه‌اندازی شد و این امکان را به خریداران می‌دهد تا با استفاده کوشی‌های همراه یا حتی رایانه‌های شخصی بتوانند بازی این پلتفرم را تجربه کنند.

حال چندی پیش بازی Lost Words: Beyond the Page به صورت انحصار زمانی برای گوگل استادیا منتشر شد. Lost Words: Beyond the Page یک بازی معمایی داستان محور است که درون صفحات دفترچه خاطرات یک دختر جوان جریان دارد و مخاطب باید در دنیای آن، به تعامل با محیط، حل پازل‌ها و عبور از موانع بپردازد. ریانا پرچت نویسنده‌ی عناوین Overlord، قسمت اول Mirror’s Edge و ریبوت Tomb Raider در ساخت بازی دخالت داشته است.

همانطور که گفته شد بازی Lost Words: Beyond the Page فعلا انحصاری پلتفرم گوگل استادیا بوده و در سال ۲۰۲۱ میلادی روی پلتفرم‌های نظیر استیم، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

گیم‌پلی این اثر زیبا و خلاقانه طراحی شده است. همانطور که گفته شد اتفاقات بازی درون یک دفترچه خاطرات یک دختر بچه جریان دارد و بازیکن باید کنترل همان دختر بچه را در دفترچه به دست بگیرد. در این اثر، پلتفرمینگ و پازل با یک دیگر ادغام شده به عنوان مثال بازیکن باید نوشته‌ها را جابه‌جا کرده تا راهی برای پیشروی داشته باشد. در کنار این موضوع باید به کلمات و روایت داستان نیز توجه کنید، به عنوان مثال دختر بچه در خاطرات خود در خصوص جادو سخن می‌گوید، شما باید از کلمه‌ی جادو استفاده کرده و صفحات کتاب را رنگی کنید. طراحی بصری بازی بسیار زیبا و جالب است، روایت داستان فقط به چهار چوپ کتاب ختم نمی‌شود و در بازی مدام فضای بصری و نوع حل کردن پازل‌ها تغییر خواهد کرد.

در ادامه می‌توانید، تصاویری از بازی Lost Words: Beyond the Page را ببینید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا