1%
  • 0/10

از لوگوی بازی Lords Of The Fallen 2 رونمایی شد

ناامید کننده مثل نسخه‌ی اول؟

از لوگوی بازی Lords Of The Fallen 2 رونمایی شد ۰ ۲۳ دی ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
رونمایی از لوگوی Lords Of The Fallen

نسخه‌ اول Lords Of The Fallen با حال و هوایی شبیه سری بازی‌های دارک سولز در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و نتوانست به موفقیت برسد. حالا نسخه‌ی دوم در راه است تا حسابی جبران مافات کند.

توسعه‌ی بازی Lords of the Fallen 2 با پیچ و خم های زیادی تا به اینجا رو به رو بوده، اما CI Games برای ادامه‌ی ساخت این بازی، مصمم به نظر می‌رسد. این استودیو به تازگی اخباری را اعلام کرده تا طرفداران و مشتاقان این بازی را مطلع سازد و صد البته، به دنبال جشم اندازی بزرگ‌تر برای ادامه دادن این سری باشد.

نسخه‌ی اول Lords of the Fallen، انصافا بازی خوبی بود و شدیدا در طراحی از سری سولز الهام گرفت و یک کلون سولز به شمار آمد. استودیو اظهار کرده که:

نسخه‌ی بعدی، این فرنچایز را به سمت فانتزی تاریک سوق می‌دهد و سیستم مبارزه‌ی چالشی‌تر و متفاوت‌تری را ارائه خواهد داد و صد البته بزرگترین پروژه‌ی ما خواهد بود.

همچنین این ناشر، لوگوی بازی را رونمایی کرده که در ادامه خواهید دید.

 

ناشر این بازی مطمئن است که Lords of the Fallen 2 مقدمه‌ای برای موفقیت و تبدیل شدن فرنچایز به یک سری طولانی خواهد بود. CI Games همچنین اعلام کرد که نسخه‌ی اول Lords of the Fallen از زمان عرضه در سال ۲۰۱۴ تا به حال، ۳ میلیون نسخه فروش داشته است.

Lords of the Fallen 2 مدتیست که در دست توسعه قرار دارد، Deck13 که نسخه‌ی اول این بازی را ساخته، قبل از اینکه ساخت این بازی به Defiant Studios محول شود، مشغول کار روی نسخه دوم بود. متاسفانه در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ اعلام شد که توسعه‌ی نسخه دوم از Defiant گرفته شده و CI Games این وظیفه را به Hexwork سپرده است.

ما هنوز هیچ ایده‌ی خاصی نداریم که Lords of the Fallen 2 در چه تاریخی عرضه خواهد شد، اما به احتمال زیاد برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهم سونی و مایکروسافت عرضه خواهد شد. آیا شما نسخه‌ی اول Lords of the Fallen را بازی کرده‌اید؟ از این بازی راضی بودید یا ناامید شدید؟ خوشحال می‌شویم که نظرات شما را بخوانیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments