جنیفر هاچیسون علاقه‌ی زیادی به نوشتن سریال Dishonored دارد

آیا شاهد سریالی بر پایه‌ی Dishonored خواهیم بود؟

سریال Dishonored

جنیفر هاچیسون، نویسنده‌ی سریال Lord of the Rings که توسط آمازون در حال توسعه است، به ساخت سریالی بر اساس بازی Dishonored ابراز علاقه کرد.

بعد از به نمایش درآمدن سریال ویچر در شبکه‌ی نتفلیکس، نویسندگان زیادی به ساخت فیلم یا سریال‌هایی بر اساس بازی‌های ویدیویی ابراز علاقه کردند. هر چند که The Witcher اثری بود که بر اساس کتاب آن ساخته شد ولی توجه افرادی که به بازی‌های ویدیویی علاقه دارند را به خود جذب کرد. این اتفاق به دلیل عرضه‌ی سه قسمت از بازی The Witcher توسط سی‌دی پراچکت رد است.

حال جنیفر هاچیسون، نویسنده‌ی سریال در حال تولید شرکت آمازون یعنی Lord of the Rings در توییتی به ساخت سریالی بر اساس بازی Dishonored ابراز علاقه کرد. برای کسانی که با این اثر آشنایی ندارند، Dishonored یکی از عناوین به یادماندنی و زیبا در صنعت بازیسازی است که اولین بار در سال ۲۰۱۲ میلادی برای کنسول‌های نسل هفتم توسط بتزدا سافت‌ورکز معرفی و منتشر شد.

در این عنوان بازیکن در نقش یک محافظ ملکه، به نام کوروو آتانو قرار می‌گیرد. ملکه در طی اتفاقاتی در اوایل بازی توسط افرادی ترور می‌شود و کوروو که سعی در نجات جان ملکه را داشت، در کار خود ناتوان می‌ماند و به دلیل قتل ملکه تحت تعقیب قرار می‌گیرد. حال کوروو مجبور است برای این که شناسایی نشود، نقابی بر صورت گذاشته و در خفا و تاریکی به دنبال انتقام خون ملکه و حفط جان دختر او باشد. جالب است بدانید که او در همان اوایل داستان به جادوی سیاه دست پیدا می‌کند که به او قدرت‌های ابر انسانی می‌دهد.

جنیفر هاچیسون اولین نفری نیست که در خصوص ساخت سریال از روی بازی‌های ویدیویی صحبت می‌کند. پیش از این گری ویتا، نویسنده‌ی داستان فیلم Rogue One: A Star Wars Story به نوشتن داستان فیلم Control علاقه نشان داده بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا