تصاویر تازه‌ای از بازی Lord of the Rings: Gollum منتشر شد

این بازی اقتباسی از فیلم‌های ارباب حلقه‌ها نیست

تصاویر تازه‌ای از بازی Lord of the Rings: Gollum منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Lord of the Rings: Gollum

امروز برای اولین بار تصاویری از بازی Lord of the Rings: Gollum توسط استودیو دیدالک (Daedelic) منتشر شد که همه را شگفت‌زده کرد.

به زودی قرار است بازی جدیدی از فرنچایز محبوب ارباب حلقه‌ها برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شود که طبق گفته‌ی سازندگان و اعضای استودیو دیدالک، این بازی بر اساس شخصیت پردازی‌های کارگردان سری ارباب حلقه‌ها، پیتر جکسون، نخواهد بود. با این‌حال تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که شخصیت‌ها و ظاهر کلی Lord of the Rings: Gollum، تفاوت چندانی با فیلم‌های این سری ندارد.

 

نسبت به بازی‌های سری Middle-earth که تاکنون از استودیو Monolith دیده‌ایم، به‌نظر می‌رسد مقدار بیشتری از عناصر کارتونی در بازی Gollum استفاده شده است. همان‌طور که می‌بینید، در اکثر تصاویر بخش‌های تاریک Mordor نمایش داده شده و مقدار کمتری از مناطق سرسبز نیوزیلند به چشم می‌خورد.

اطلاعاتی که تاکنون از بازی جدید ارباب حلقه‌ها منتشر شده، از یک اثر مخفی‌‌کاری و اکشن خبر می‌دهد که محتوایی ماجراجویی دارد و بازیکنان را به دنیای کتاب‌های Lord of the Rings می‌برد. در واقع، بازی جدید قرار است بر اساس کتاب‌های جی. آر. آر. تالکین باشد و یک اقتباس از فیلم‌های پیتر جکسون نخواهد بود.

هنوز تاریخ دقیق انتشار Lord of the Rings: Gollum مشخص نشده اما طبق گفته‌ی سازندگان، این بازی ماجراجویی در سال ۲۰۲۱ میلادی برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا