به گفته هیدلستون لوگو سریال Loki اطلاعاتی از داستان سری را لو می‌دهد

چند لوکی در یک سریال

لوگو سریال Loki - لوکی

به گفته تام هیدلستون (Tom Hiddleston) بازیگر نقش لوکی، لوگو سریال Loki اطلاعاتی را از داستان این سری لو می‌دهد که درباره شخصیت آن خواهد بود.

پس از WandaVision که به یکی از موفق‌ترین سریال‌ها تبدیل شد، حال مجموعه The Falcon And The Winter Soldier از شبکه استریم آنلاین Disney Plus پخش می‌شود که در سبکی مشابه با فیلم‌های Captain America، روایت میراث استیو راجرز و سپری که به جای گذاشته بود را به بهترین شکل به تصویر می‌کشد.

با این وجود برنامه مارول برای سال ۲۰۲۱، برخلاف سال گذشته بسیار شلوغ است و طرفداران می‌توانند یکی پس از دیگری شاهد داستان‌های مختلف از MCU باشند. به همین روال، پس از The Falcon And The Winter Soldier، قرار است تا شاهد داستان نسخه‌ای از شخصیت لوکی باشیم که در فیلم Avengers: Endgame با سنگ فضا (Space Stone) فرار کرده و نظم زمان را بهم ریخته بود.

لوگو سریال Loki

پس از انتشار چند تریلر، از داستان این مجموعه جدید متوجه شدیم که لوکی پس از فرار، حال در زندان TVA (نگه‌داران زمان) گیر افتاده و باید به نحوی با آن‌ها همکاری کند تا نظم بهم ریخته شده را درست کنند. این در حالی است که این نظم، تنها توسط یک لوکی بهم ریخته نشده، بلکه چندین نسخه متفاوت از این خدای فریب تلاش کرده‌اند تا خط‌های زمانی را بشکنند تا راه تازه‌ای برای نابودی جهان پیدا کنند.

به همین منظور است که موبیوس (Mobius) قصد دارد تا با کمک خود لوکی جلوی دیگر ورژن‌ها را بگیرد و نظم در زمان را برقرار کند. با این حال، علاوه بر این جریان و داستانی که از تریلرها متوجه شده‌ایم، اخیرا تام هیدلستون هنرمند مشهور هالیوود که نقش لوکی را در این سریال مجددا ایفا خواهد کرد، در آخرین مصاحبه خود اظهار کرده که لوگو سریال Loki خود شامل اطلاعاتی درباره سریال است.

به هر حال برای فهمیدن جریان و داستان یک فیلم یا در کل اثر هنری، اگر سازندگان کار خود را بلد باشند می‌توانید از روی هر چیزی اطلاعات بیشتری را درباره آن به دست آورید. کاری که سازندگان این سریال ظاهرا به بهترین شکل انجام داده‌اند.

من دوست دارم تا تازگی این مجموعه جدید را همانطور که هست، تا زمانی که پخش می‌شود حفظ کنم. اما چیزی که بیشتر از همه باید به آن توجه کنید، در حال حاضر لوگو سریال Loki است که مدام تازه‌سازی می‌شود.

در واقع حروف تشکیل دهنده نام Loki مدام در حال تغییر شکل هستند و همانطور که می‌دانید، لوکی قابلیت تغییر شکل ظاهری خود را هم دارد.

طبیعت این کاراکتر به همین شکل نوشته شده که شما نمی‌دانید آیا او یک ابرقهرمان، دشمن و یا شخصیت منفی در داستان‌های متفاوت MCU است.

با این حساب لوگو تغییر کننده این سریال ممکن است درست به همین معنی باشد؛ یعنی او می‌تواند چندین شخصیت داشته و کل سری نیز درباره همین هویت مرموز آن خواهد بود که در حروف لوگو نشان داده می‌شود.

به نظر من این موضوع خود بسیار جالب است، چرا که من همیشه لوکی را یک کاراکتر بسیار پیچیده دانسته‌ام. او کیست که می‌تواند چندین نقاب داشته و در حساس‌ترین لحظه‌ها احساساتش را پنهان و ظاهرش را عوض کند؟

به علاوه گفته‌های هیدلستون، نکته قابل توجه درباره این سریال موضوع سفرهای زمانی و دیدن افتضاح‌هایی است که لوکی‌های فرار کرده بر پا کرده‌اند. آیا شما هم آماده سفر دوباره در زمان در دنیای سینمایی مارول هستید؟

سریال Loki در تاریخ ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن) از شبکه دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا