#مهسا_امینی

ساخت فصل دوم Loki احتمالا آغاز شده است

ظاهرا مارول اطمینانی کاملی به اقتباس تلویزیونی لوکی دارد

ساخت فصل دوم Loki

کلارک گرگ بازیگر نقش مامور کالسون در دنیای سینمایی مارول احتمالا لو داده که ساخت فصل دوم Loki از مدتی قبل شروع شده است.

لوکی در بخش‌های آغازین Avengers: Infinity War سعی کرد با فریب دادن تانوس فرصت مناسبی به‌دست آورده و این شخصیت شرور را به قتل برساند اما این تلاش نافرجام به قیمت جانش تمام شد. به نظر می‌رسید خط داستانی خدای شرارت به پایان رسیده و دیگر قرار نیست با او ملاقاتی داشته باشیم اما اتفاقات در جریان Avengers: Endgame به گونه‌ای رقم خوردند که شاهد بازگشت این شخصیت محبوب باشیم. لوکی به‌طور اتفاقی به تسرکت دست پیدا کرد و توانست با استفاده از آن فرار کند.

مدتی بعد از اکران بیست و دومین فیلم دنیای سینمایی مارول، این استودیو از ساخت چندین سریال ابرقهرمانی برای سرویس دیزنی پلاس خبر داد که Loki یکی از آن‌ها بود. روند ساخت این اقتباس تلویزیونی در حال حاضر به خاطر بحران جهانی کرونا متوقف شده است اما پیش از این اتفاق، شاهد ورود پروژه به فاز تولید و انتشار چندین تصویر از پشت صحنه بودیم؛ تصاویری که اطلاعات مهم و حائز اهمیتی را در اختیار علاقه‌مندان قرار دادند. برای مثال، طبق تصاویری که اواسط اسفند ماه در فضای مجازی منتشر شدند، می‌دانیم که در جریان داستان با یک مجموعه تحت عنوان سازمان اختلالات زمانی (Time Variance Agency) ملاقات می‌کنیم. اعضای آن وظیفه دارند جلوی هر گونه اختلال در خط‌های زمانی را بگیرند.

از آن‌جایی که تنها چند روز با انتشار اولین قسمت فصل نهایی Agent of S.H.I.E.L.D فاصله داریم، وب سایت Variety تصمیم گرفت مصاحبه‌ای را با کلارک گرگ (Clark Gregg) بازیگر نقش مامور کالسون در دنیای سینمایی مارول انجام دهد. در بخشی از گفتگو از او پرسیده شد چه نظری در رابطه با اتمام دوران نسل اول سریال‌های مارول و روی کار آمدن نسل جدید دارد. گرگ هم در پاسخ جمله‌ای را بیان کرد که احتمالا تاییدی بر ساخت فصل دوم Loki باشد:

اگر بگویم نظری ندارم، دروغ گفته‌ام. به عقیده‌ی من، تولید سریال‌ها به روشی متفاوت خیلی جالب است، به خصوص ساخت یک سریال ۱۰ الی ۱۲ قسمتی آن هم به روشی که تام هیدلستون (Tom Hiddleston) برایم تعریف کرده بود. بودجه‌های زیاد و تیم‌های تولید مارول را هم در نظر بگیرید.

اگرچه در جریان معرفی سریال Loki در رویداد کامیک کان سن دیگو جزئیات چندانی به اشتراک گذاشته نشد اما مسئولان مارول اعلام کردند فصل اول اقتباس تلویزیونی خدای شرارت در شش قسمت ساخته می‌شود. از آن زمان تاکنون هیچ گزارش یا شایعه‌ای مبنی بر تغییر برنامه‌های استودیو و افزایش تعداد قسمت‌های فصل نخست منتشر نشده است. جدا از این، فصل اول The Falcon and the Winter Soldier و WandaVision هم در شش قسمت تولید می‌شوند. از همین رو، احتمال افزایش قسمت‌ها تقریبا صفر است. در چنین شرایطی، تنها دو تئوری باقی می‌ماند: طبق تئوری اول، فصل جدید در دست ساخت بوده و شامل ۱۰ الی ۱۲ قسمت می‌شود؛ طبق دومین تئوری هم کلارک گرگ در یادآوری تعداد قسمت‌ها اشتباه کرده است.

تاریخ دقیق پخش این سریال مشخص نیست و تنها می‌دانیم اوایل سال آینده‌ی میلادی از سرویس دیزنی پلاس پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا