تهیه‌کننده Loki از احتمال ساخت فصل‌های بعدی می‌گوید

ظاهرا نظر مدیران استودیو تغییر کرده است

تهیه‌کننده Loki از احتمال ساخت فصل‌های بعدی می‌گوید سورنا رضایی ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
تهیه‌کننده Loki

نیت مور تهیه‌کننده Loki در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Indiewire گفت احتمالا فصل‌های بعدی سریال توسط مارول ساخته شوند.

وقتی فصل اول یک سریال منتشر می‌شود، ادامه داستان به واسطه فصل‌های بعدی به تصویر کشیده می‌شود اما چنین چیزی برای برخی از سریال‌های Marvel Cinematic Universe صادق نیست. به گفته کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر مارول ادامه ماجراجویی‌های شخصیت‌ها بسته به عوامل مختلف در مدیوم‌های متفاوت روایت خواهد شد. او در ادامه صحبت‌های خود به WandaVision اشاره کرد که ادامه‌اش در قالب Doctor Strange in the Multiverse of Madness به تصویر کشیده می‌شود و خبری از فصل دوم نخواهد بود. مثال دیگر، کامالا خان یا میس مارول است که در ابتدا سریال اختصاصی خود را دریافت کرده و پس از آن در Captain Marvel 2 حضور می‌یابد. فایگی همچنین تاکید کرد به فصل دوم برخی از سریال‌‎ها فکر می‌کنند.

استودیوها می‌توانند سریال‌های مد نظر خود را برای شرکت در مراسم اهدای جایزه امی ارسال کنند. چندی پیش مشخص شد استودیو آمریکایی WandaVision را در رشته «بهترین مینی سریال» شرکت داده اما Falcon and the Winter Soldier را برای رشته «بهترین سریال درام» در نظر گرفته است. در صورتی که نمی‌دانید، باید بگوییم آثاری که تنها یک فصل داشته باشند در رشته «بهترین مینی سریال» شرکت داده می‌شوند و آثاری هم که احتمال ساخت فصل‌های بعدی‌شان وجود دارد، بسته به ژانرشان در «بهترین سریال درام» یا «بهترین سریال کمدی» شرکت می‌کنند. همین اقدام مارول گمانه‌زنی‌هایی را مبنی بر ساخت فصل دوم فالکون و سرباز زمستان به وجود آورده است.

نیت مور (Nate Moore) تهیه‌کننده Loki است. او اخیرا با وب سایت Indiewire مصاحبه کرد و در جریانش به گفتگو درباره موضوعات مختلفی پرداخت. او ساخت فصل‌های بعدی سریال لوکی را تایید نکرد اما گفت دست یافتن خدای شرارت به تسراکت و استفاده از آن برای سفر در خط‌های زمانی مختلف پتانسیل این دارد که برای چند فصل ادامه یابد. مور همچنین تاکید داشت Falcon and the Winter Soldier هم می‌تواند ادامه داشته باشد. در پایین صحبت‌های مور پیرامون عملکرد تام هیدلستون (Tom Hiddleston) بازیگر نقش اصلی قرار داده شده است:

تام هیدلستون برای این سریال تلاش زیادی کرده و عملکردش شگفت‌انگیز بوده است. می‌دانم او در فیلم‌های قدیمی توانایی‌هایش را به تصویر کشید اما در این سریال چیزهای متفاوت و جدیدی را خواهید دید که پتانسیل واقعی‌اش هستند. احتمال می‌دهم سریال لوکی بسیاری از مخاطبان را غافل‌گیر کند.

تام هیدلستون چندی پیش درباره لوگو سریال Loki صحبت کرد. او گفت تغییر مداوم حروف تشکیل‌دهنده لوگو برگرفته از ماهیت پیجیده خدای شرارت است. او چندین شخصیت داشته و در شرایط مختلف یکی از آن‌ها را به کار می‌گیرد. از همین رو، نمی‌توان گفت او یک ابرقهرمان، ضد قهرمان و یا ابروشرور است. هیدلستون در ادامه صحبت‌ها خود تاکید کرد سریال به ماهیت متغیر خدای شرارت خواهد پرداخت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا