تریلر سریال Loki جادو جدید شخصیت لوکی را نشان می‌دهد!

جادو جدید در تریلر جدید

در تریلر جدید سریال Loki خدای شرارت در حالی دیده می‌شود که یک جادو متفاوت را برای از بین بردن دشمنان خود به نمایش می‌گذارد! جادویی که پیش‌تر در سایر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول از او ندیده بودیم.

کاراکتر لوکی با بازی تام هیدلستون (Tom Hiddleston) اولین بار حدود ۱۰ سال پیش در فیلم Thor دیده شد. با این وجود پس از گذشت مدتی او به عنوان شخصیت منفی اصلی در فیلم Avengers بازگشت تا زمین را به سلطه خود درآورد. اما خدای شرارت پس از تغییرات شخصیتی فراوان مجبور شد تا جان خود را به دست تایتان دیوانه‌ای که نیمی از مردم ازگارد را نابود کرده بود بدهد و دقیقا در زمانی که همه او را حذف شده از دنیای MCU می‌دانستند، در فیلم Avengers: Endgame مشاهده کردیم که گند زدن انتقام‌جویان در برداشتن سنگ فضا از سال ۲۰۱۲، باعث شد تا لوکی فرصت‌طلب فرار کند.

با این حال فرار کردن هرگز به این معنا نیست که او آزادانه می‌تواند در یک واقعیت و به عبارتی خط زمانی دیگر از سال ۲۰۱۲ به قدم زدن در نیویورک مشغول باشد. بلکه در سریال Loki، شاهد گرفتار شدن خدای فریب در دادگاه TVA هستیم که وظیفه محافظت از خط‌های زمانی را دارند. این یعنی به جای اینکه لوکی به ازگارد بازگشته و با ثور رابطه برادرانه‌ای در اواخر عمر خود داشته باشد، قرار است تا در انجمن نگه‌داران زمان به رفع مشکلی که در خط‌های زمانی به وجود آمده است کمک کند.

به هر حال دنبال نکردن ماجرایی که قرار بود تا در فیلم‌های Thor: The Dark World و Ragnarok دنبال شود، قاعدتا به ایجاد نشدن برخی تغییرات در شخصیت لوکی همراه خواهد بود، اما چنان که در تریلر جدید سریال Loki می‌بینیم، ظاهرا او بالاخره جادو جدیدی را یاد گرفته است!

قدرتی متفاوت در تریلر جدید سریال Loki

در تریلر جدید می‌بینیم که لوکی برای زنده ماندن سعی می‌کند تا با ماموران TVA از جمله موبیوس (Mobious) همکاری کند. با این وجود اگر کلیپ را در ثانیه ۲۲ نگه داشته و نگاه کنید، لوکی از یک جادو جدید استفاده می‌کند که رنگ سبز آن شبیه به همان حقه‌های قدیمی او است، اما اینبار به عنوان یک سلاح مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به هر حال تا به امروز یکی از مشکلات فراوان نمایش شخصیت لوکی در دنیای سینمایی مارول این بوده که قدرت‌های او هرگز به خوبی نشان داده نشده‌اند. این یعنی همیشه ما دیده‌ایم که او توانایی‌های بسیاری دارد اما به جای بهره گرفتن از آن‌ها، بیشتر سعی می‌شود تا از نهایت توان این کاراکتر استفاده نشود. این در حالی است که در سریال Loki دیگر قرار نیست تا شاهد چنین مسائلی باشیم! بلکه خدای فریب از تمامی توان خود استفاده می‌کند تا خودش را از چنگال مرگ نجات دهد.

در دنیای کمیک شخصیت لوکی می‌تواند تلپورت کند، حواس و هوش برتری داشته باشد و یا از انفجار انرژی برای پرتاب کردن دشمنان استفاده کند؛ چیزی که در تریلر جدید سریال Loki نیز مشاهده کردیم. اما به نظر شما دیگر ویژگی‌های این کاراکتر چیست و آیا شاهد بازگشت او به خط زمانی حال خواهیم بود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا