تصاویر قسمت دوم سریال Loki از راه رسیدند

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر قسمت دوم سریال Loki

به منظور افزایش هایپ پیرامون ادامه داستان، استودیو مارول تصاویر قسمت دوم سریال Loki را در فضای مجازی منتشر کرد.

انتظارها به اتمام رسید و دیزنی پلاس در تاریخ ۹ ژوئن اولین قسمت سریال Loki را در دسترس قرار داد. در قسمت افتتاحیه، خدای شرارت توسط نیروهای اختلالات زمانی (Time Variance Authority) دستگیر شده و نه تنها با ساز و کار این سازمان آشنا می‌شود، بلکه عواقب اقدامات خود را می‌بیند. لوکی پس از اینکه پی می‌برد انتهای جاه‌طلبی‌هایش چیزی جز مرگ نیست، تصمیم می‌گیرد با TVA همکاری کند. این سازمان حالا دنبال نسخه دیگری از لوکی می‌گردد که به خط‌های زمانی مختلف رفته و تغییراتی را به وجود می‌آورد که اجازه‌شان را ندارد. در شرایطی که فاصله چندانی با نمایش ادامه داستان نداریم، مارول دست به اقدامی زده تا هایپ علاقه‌مندان بیشتر شود.

مارول ساعاتی قبل تصاویر قسمت دوم سریال Loki را در فضای مجازی منتشر کرد که تعدادشان به رقم دو می‌رسد. خدای شرارت در تصویر نخست لباس کارمندان سازمان اختلالات زمانی را به تن کرده و مشغول خواندن پرونده‌هایی است. با در نظر گرفتن این عکس، می‌توان گفت تلاش‌های موبیوس ام. موبیوس نتیجه‌بخش بوده و لوکی حالا رسما با این سازمان همکاری می‌کند. پرونده‌ها هم احتمالا به اقداماتی تعلق دارند که نسخه دیگرش انجام داده است. در عکس دوم، شخصیت اصلی داستان را در کنار شکارچی بی-۱۵ می‌بینیم. از آن‌جایی که شکارچی بی-۱۵ گارد گرفته، می‌توان گفت فردی که در خارج از کادر دوربین ایستاده یک تهدید است. در ادامه می‌توانید عکس‌ها را ببینید:

قبل از اینکه پخش Loki آغاز شود، شایعه‌های متعددی منتشر شده بود مبنی بر اینکه در جریان سریال با نسخه‌های مختلف خدای شرارت ملاقات می‌کنیم؛ برای مثال، یکی از شایعه‌ها تاکید داشت نسخه مونث لوکی جلوی دوربین حاضر خواهد شد. تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده اما در یکی از آیتم‌های تبلیغاتی تایید شده بود لوکی جنسیتی سیال دارد. به معنی دقیق‌تر، هویت جنسی‌اش تغییر‌پذیر است. ریشه این ویژگی را باید در قابلیت تغییر شکل پروتاگونیست جستجو کرد که او را قادر ساخته تا به شکل و شمایل هر انسانی فارغ از جنسیت دربیاید. فاش شدن این مورد در کنار یک گزارش غیررسمی جدید، گروهی از کاربران فضای مجازی را به اطمینان رسانده سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) نسخه مونث لوکی را به تصویر خواهد کشید.

تام هیدلستون (Tom Hiddleston) که در آثار پیشین Marvel Cinematic Universe به عنوان خدای شرارت حضور یافته بود، بازگشته است. اوون ویلسون (Owen Wilson) نقش موبیوس ام. موبیوس، گوگو امباتا-را (Gugu Mbatha-Raw) نقش قاضی رن‌اسلیر و ونومی موساکو (Wunmi Mosaku) نقش شکارچی بی-۱۵ را جلوی دوربین بر عهده دارد. نام ریچارد ای. گرانت (Richard E. Grant) هم در میان بازیگران دیده می‌شود. به عقیده برخی، او نسخه کهنسال لوکی را جلوی دوربین بر عهده دارد.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت دوم لوکی فردا در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا