لاجیک با خداحافظی از رپ، به پلتفرم توییچ پیوست!

پای چند میلیون دلار درمیان است

لاجیک با خداحافظی از رپ، به پلتفرم توییچ پیوست! مهسا سپاهی ۰ ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
لاجیک

رپر مشهور آمریکایی، لاجیک (Logic)، اعلام کرده که از صنعت خوانندگی جدا می‌شود تا بتواند قرارداد چند میلیون دلاری استریمینگ را با پلتفرم توییچ امضا کند.

رپر معروف و شناخته شده، رابرت برایسون که همه او را با اسم لاجیک می‌شناسند، قرار است با هدف دنبال کردن حرفه‌ی استریمینگ به‌صورت حرفه‌ای، با دنیای رپ خداحافظی کند. در مصاحبه‌ای که از The Verge منتشر شده، این هنرمند اعلام کرده قرار است قراردادی چند میلیون دلاری با پلتفرم توییچ ببندد و به طور جدی‌تری به کار خود ادامه دهد.

لاجیک از سال ۲۰۱۵ میلادی در توییچ مشغول استریم کردن است. در واقع، عده‌ای گمان می‌کنند او به‌صورت ناگهانی وارد صنعت گیمینگ و استریمینگ شده، اما این‌طور نیست. او در مصاحبه‌ی اخیر خود گفته:

این رپری که می‌بینید من نیستم، احساس بیهوده بودن می‌کنم. من عاشق بازی‌های ویدیویی هستم. من آن‌قدر خوشبختم که میلیون‌ها دنبال‌کننده و طرفدار دارم. من قرار است دیدی تازه به سرویس آن‌ها (توییچ) داشته باشم و بازهم به حساب بانکی‌ام پول واریز می‌کنند. شوخی کردم.

البته او شوخی نمی‌کند. اطلاعات منتشر شده از قرارداد میلیون دلاری این هنرمند خبر می‌دهند و او از حالا به بعد باید به‌طور منظم در توییچ فعالیت داشته باشد. لاجیک از مردم و طرفداران خواسته از طریق پلتفرم توییچ در کنار او باشند و حمایتش کنند. او همچنین گفته قصد ندارد درگیر مسائل سیاسی شود و می‌خواهد بعد از گذشت یک روز شلوغ و خسته‌کننده، مردم او را تماشا کنند و تمام اعتراضات و دغدغه‌‌های سیاسی را فراموش کنند و فقط لبخند بزنند. این چهره‌ی مشهور آمریکایی در ادامه‌ی مصاحبه‌ی اخیر خود گفته:

اگر می‌خواهید طرز فکر من را بدانید، به موزیک‌هایم گوش کنید

رابرت برایسون ملقب به Logic، در سال ۱۹۹۰ میلادی در آمریکا به‌دنیا آمده و از سال ۲۰۱۰ مشغول آهنگسازی و خوانندگی بوده است. دو آلبوم اول او Under Pressure و The Incredible True Story نام دارند. او از حالا به بعد به‌صورت جدی‌تر در پلتفرم توییچ به استریم خواهد پرداخت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا