لایو اکشن Hercules داستان متفاوتی خواهد داشت

فیلم حتما موزیکال است

لایو اکشن Hercules داستان متفاوتی خواهد داشت نیکان صبوری ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
داستان لایو اکشن Hercules

طبق گفته‌ی برادران روسو فیلم لایو اکشن Hercules یک بازسازی مستقیم نبوده و داستان متفاوتی با انیمیشن آن خواهد داشت.

همانطور که می‌دانید، شرکت دیزنی چند سالی است که شروع به ساخت لایو اکشن‌هایی از انیمیشن‌های قدیمی کرده و دیدن این نوع فیلم‌ها می‌تواند خاطرات زیادی را برای علاقه‌مندان به انیمیشن‌های قدیمی دیزنی زنده کند.

انیمیشن سینمایی Hercules در سال ۱۹۹۷ میلادی رو پرده‌های سینما اکران و به یک عنوان موفق تبدیل شد. در اواخر ماه آوریل سال ۲۰۲۰، گزارش‌هایی از سوی دیزنی منتشر گردید که نشان داد، این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای ساخت لایو اکشن انیمیشن Hercules است. متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد این لایو اکشن در دسترس نیست اما ما می‌دانیم که کارگردانان فیلم Avengers: Endgame یعنی آنتونی روسو و جوزف روسو تهیه‌کنندگان این لایو اکشن هستند. همچنین داستان آن، توسط دیوید کالاهام که در عناوین محبوبی مثل Wonder Woman 1984 و Godzilla مشارکت داشته، نوشته خواهد شد.

حال برادران روسو در مصاحبه‌ای اطلاعات تازه‌ای از فیلم Hercules منتشر کردند. آن‌ها ابتدا از علاقه‌ی خود به انیمیشن Hercules گفتند و اعتراف کردند که به محض اطلاع از آغاز توسعه‌ی چنین پروژه‌ای، سریعا وارد همکاری شدند. طبق گفته‌های این دو نفر، عنوان تازه، بازسازی مستقیم از انیمشن نبوده و داستان متفاوتی را ارائه دهد. آن‌ها گفتند:

ما می‌خواهیم، داستان متفاوتی را تعریف کنیم. کاری که باید انجام شود این است که از المان‌های خوب نسخه‌ی اورجینال الهام گرفته و با چیز‌های جدید ترکیب کنیم.

در ادامه‌ی مصاحبه، به نظر می‌رسد که برادران روسو توانسته‌اند از فرمول موفق انیمیشن Hercules برای این فیلم استفاده کنند. آن‌ها در مورد موزیکال بودن فیلم گفتند که در این لایو اکشن حتما موسیقی بخش مهمی را ایفا می‌کند اما برخلاف فیلم The Lion King و یا Aladdin موسیقی‌های دیگری برای آن نوشته خواهد شد.

آخرین لایو اکشن شرکت دیزنی، Mulan بوده که به دلیل شیوع ویروس کرونا، اکران آن به تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۹ (۲۴ جولای ۲۰۲۰ میلادی) تغییر کرده است. این لایو اکشن بر خلاف نسخه‌ی اصلی، داستان بسیار متفاوتی دارد. همچنین بخش موزیکال به طور کلی حذف شده و بسیاری از شخصیت‌ها در این فیلم سینمایی دیده نخواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا