استودیوی خالق Little Nightmares به THQ Nordic پیوست

حقوق فرنچایز Little Nightmares همچنان در اختیار بندای نامکو خواهد بود

خالق Little Nightmares

استودیوی سوئدی Tarsier که بیش از هر چیز به عنوان خالق سری Little Nightmares شناخته می‌شود، توسط شرکت مادر THQ Nordic که Embracer Group نام دارد، خریداری شد.

شرکت THQ Nordic در حرکتی غیرمنتظره از تصاحب این استودیوی مستقل خبر داد. قرارداد این انتقال شامل خود استودیوی، تمام ۶۵ کارمندش و حقوق معنوی آی‌پی Statik است. با این اوصاف حقوق معنوی Little Nightmares در دست شرکت Bandai Namco باقی خواهد ماند. مبلغ خرید این استودیو حدود ۱۰.۵ میلیون دلار اعلام شده است. استودیوی Tarsier بندی را در این قرار داد تعیین کرد که طبق آن برای ده سال، درصدی از فروش هر بازی ساخته شده توسط این استودیو به خودش تعلق خواهد گرفت که میزانش بنا به عملکرد فروش آن اثر متغیر خواهد بود.

مدیر استودیوی Tarsier آقای Andreas Johnsson در مورد این اتفاق گفته است:

پس از پانزده سال سفر طولانی با Tarsier هیجان‌انگیز است که با Embrace همکاری کنیم تا پتانسیلی که استودیوی ما دارد را توسعه دهیم.

ما به دنبال فرصتی می‌گردیم تا به همراه Embracer Group به ساخت بازی‌های خاص و عالی ادامه دهیم.

مدیر عامل Embracer Group آقای Lars Wingefors هم در مقابل از این اتفاق ابراز خرسندی کرد و گفت:

ما به همراه Tarsier می‌خواهیم که در توسعه‌ی پروژه‌های جدید سرمایه‌گذاری کنیم، به همان روشی که آن‌ها در گذشته با موفقیت انجامش دادند.

ما به دنبال این هستیم که در کنار هم، با مدیریت و کارکنان Tarsier به کیفیت و خلاقیتی که این استودیو دارد برسیم و این تیم را به سطح بالاتری ببریم.

استودیوی Tarsier به جز این‌که به عنوان خالق Little Nightmares شناخته می‌شود، یکی از استودیوهای دخیل در ساخت هر سه قسمت از فرنچایز Little Big Planet بوده است. این استودیوی در حال حاضر روی قسمت دوم Little Nightmares کار می‌کند و پیوستن‌اش به شرکت مادر THQ Nordic تاثیری روی روند ساخت آن نخواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا