1%
  • 0/10

بازی Little Nightmares 3 در راه است؟

فرصت شغلی جدید

بازی Little Nightmares 3 در راه است؟ ۰ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Little Nightmares 3

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت باندای نامکو اینترتینمنت در سکوت خبری روی ساخت بازی Little Nightmares 3 فعالیت می‌کند.

بدون تردید، لیتل نایتمرز یکی از مجموعه‌های با کیفیت صنعت بازی‌ها به شمار می‌رود که هر دو نسخه آن تا به امروز به خوبی مورد استقبال منتقدها و بازیکنان قرار گرفته است؛ به طوری که بر اساس تازه‌ترین گزارش شرکت باندای نامکو، بالغ بر ۱۲ میلیون نسخه از این سری در سراسر جهان به فروش رسیده است.

در پی این موفقیت تجاری، منطقی است که شرکت باندای نامکو به توسعه دنباله مجموعه چراغ سبز نشان دهد و از طرفی، هواداران نیز برای تجربه بازی جدید لحظه‌شماری کنند. در همین راستا، به نظر می‌رسد که باندای نامکو اخیرا با یک تیم جدید روند ساخت سومین قسمت از سری لیتل نایتمرز را آغاز کرده است.

ماجرا از این قرار است که شرکت باندای نامکو اینترتینمنت به تازگی یک آگهی استخدام جدید در شبکه لیندکین منتشر کرده که در آن از یک دستیار تهیه‌کننده برای توسعه مجموعه Little Nightmares دعوت به عمل می‌آورد. طبق این فرصت شغلی، فرد متقضی در صورت پذیرش به اعضای حاضر در شعبه اروپای شرکت ملحق خواهد شد.

با توجه به اشاره مستقیم باندای نامکو به سری لیتل نایتمرز، تقریبا واضح است این کمپانی روند ساخت بازی Little Nightmares 3 را شروع کرده است؛ اما نکته مهم این است که این بار خبری از استودیوی تارسیر نیست و باندای نامکو به همراه یک تیم جدید قصد توسعه این مجموعه را دارد.

لازم به ذکر است که هر دو بازی لیتل نایتمرز توسط استودیوی تارسیر که در کشور سوئد قرار دارد، توسعه یافته بودند. با این حال، این استودیو در سال ۲۰۱۹ میلادی به امبریسر گروپ پیوست. با وجود این خرید، مالکیت و حق امتیاز سری Little Nightmares همچنان برای شرکت باندای نامکو باقی ماند. بدین ترتیب، نسخه‌های بعدی لیتل نایتمرز توسط تارسیر ساخته نخواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments