جزئیات تازه‌ای از کنترل بازی The Dark Pictures: Little Hope فاش شد

این بازی همانند Man of Medan دارای بخش آنلاین چند نفره خواهد بود

جزئیات تازه‌ای از کنترل بازی The Dark Pictures: Little Hope فاش شد مهسا سپاهی ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
The Dark Pictures: Little Hope

یکی از اعضای عالی رتبه‌ی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) می‌گوید این استودیو ویژگی‌های کاربردی‌ای برای بازیکنان The Dark Pictures: Little Hope در نظر گرفته است تا کاربران تجربه‌ی بهتری از این بازی داشته باشند.

بازی دوم سری The Dark Pictures با نام Little Hope، توسط سوپرمسیو گیمز در مرحله‌ی ساخت قرار دارد و پیت سمیولز، مدیرعامل این استودیوی بازی‌سازی، درمورد جزئیات این عنوان توضیحات تازه‌ای را ارائه کرده است. او می‌گوید بازی Little Hope شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با عنوان دوم این سری ترسناک دارد و تجربه‌ی هیجان‌انگیزی را به بازیکنان ارائه می‌دهد. این بازی قرار است ماجرای تعدادی دانش‌آموز را روایت کند که در شهر متروکه‌ای به دام افتاده‌اند و باید به کشف حقیقت‌های آن محل بپردازند.

پیت سمیولز می‌گوید محتوای Little Hope از شهر اندور و داستان‌های قدیمی جادوگران الهام گرفته است. همچنین این بازی از عناوینی مثل Silent Hill و The Omen تاثیر گرفته و برخی از جزئیات این دو فیلم را در خود قرار داده است. از طرفی، برخی از ویژگی‌های این بازی نسبت به Man of Medan قرار است بهبود پیدا کند و کنترل دوربین و دامنه‌ی راه رفتن برای بازیکن آسان‌تر شود. در واقع کاربران دیگر مجبور نخواهند بود که برای رسیدن به یک محل مشخص به آهستگی راه بروند و زمان زیادی را برای طی کردن مسیر بگذارند.

همانند عنوان قبلی The Dark Pictures، بازی دوم این سری قرار است دارای بخش آنلاین چند نفره باشد که این ویژگی به لذت‌بخش‌تر بودن Little Hope می‌افزاید. The Dark Pictures Anthology: Little Hope تابستان امسال برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا