#مهسا_امینی

تاریخ پخش فصل پنجم سریال Legends of Tomorrow اعلام شد

شروع فصل پنچم سریال در سال جدید میلادی!

تاریخ پخش فصل پنجم سریال

شبکه CW به صورت رسمی، تاریخ پخش سریال Legends of Tomorrow را اعلام کرد.

سریال Legends of Tomorrow، یکی از سریال‌های دی سی کامیک‌بوک است که از سال ۲۰۱۶ تا به حال توسط شبکه تلویزیونی CW در طی چهار فصل و در مجموع ۶۷ قسمت پخش می‌شود. حال شبکه CW اعلام کرده که فصل پنج سریال به صورت رسمی از تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ (۱ بهمن ماه ۱۳۹۸) بر روی‌ آنتن خواهد رفت.

آغاز فصل پنجم سریال Legends of Tomorrow همزمان با پایان کراس اور Crisis on Infinite Earths خواهد بود. بدین ترتیب، اولین قسمت از فصل پنجم سریال که تحت عنوان Meet the Legends پخش خواهد شد، به عنوان آخرین قسمت از کراس اور پنج قسمتی Crisis on Infinite Earths قلمداد می‌شود.

همچنین شبکه CW، رسما از پوستر فصل پنجم سریال Legends of Tomorrow رونمایی کرد که در زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید:

فصل پنجم سریال Legends of Tomorrow با بیشتر بازیگران قبلی سریال روی آنتن خواهد رفت اما همچنان شاهد تغییرات بزرگی خواهیم بود. براندن روث که در سریال نقش اتم را بازی می‌کرد و کورتنی فورد که به ایفای نقش نورا می‌پرداخت، از سریال جدا خواهند شد.

نباید این نکته را فراموش کرد که این پایان کار روث به صورت کلی در دنیای دی سی کامیک نیست. او قرار است در طی کراس اور Crisis of Infinite Earths به ایفای مجدد نقش سوپرمن بپردازد. روث قبلا در فیلم Return of Superman 2007 سابقه بازی در نقش سوپرمن را دارد و بسیاری از طرفداران فیلم‌های کامیک بوکی دی سی او را یکی از بهترین سوپرمن‌های تاریخ سینمای دی سی می‌دانند.

با این حال، باید در ادامه دید که جدایی بازیگرانی همچون، براندان روث و کورتنی فورد که از نقش‌های اصلی سریال به شمار می‌رفتند چه تاثیری بر میزان کیفیت و محبوبیت Legends of Tomorrow خواهد گذاشت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا