1%
  • 0/10

رقابت‌های League of Legends World Championship 2020 در ماه مهر برگزار می‌شود

رقابت‌ها به دلیل همه‌گیری کرونا تنها در یک استادیوم انجام خواهد شد

رقابت‌های League of Legends World Championship 2020 در ماه مهر برگزار می‌شود ۰ ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
رقابت‌های League of Legends World Championship 2020

طبق اعلام رایت گیمز، رقابت‌های League of Legends World Championship 2020 علی‌رغم همه‌گیری کرونا به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

در پی همه‌گیری ویروس کرونا، گروه‌ها و سازمان‌های مختلف به اجبار برگزاری رویدادهای بزرگ مانند گیمزکام را لغو کردند؛ زیرا کووید-۱۹ از قدرت سرایت بالایی برخوردار بوده و به راحتی می‌تواند جان حاضران در یک رویداد شلوغ را به خطر بیاندازد. با گذشت حدودا شش ماه از تبدیل شدن این ویروس به یک بحران جهانی، اوضاع تا حدودی بهبود یافته و سیاست‌های دولت‌ها برای کنترل کرونا به ثمر نشسته است. همین اتفاق هم باعث شده تا برخی از سازمان‌ها شرایط را برای برگزاری رویداد‌های حضوری مناسب ببینند. چندی پیش، برگزاری حضوری جشنواره‌ی فیلم ونیز ۲۰۲۰ رسما تایید شد و حالا هم نوبت به یکی از رقابت‌های مهم در صنعت بازی‌های ویدیویی رسیده است.

رایت گیمز با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد رقابت‌های League of Legends World Championship 2020 از تاریخ ۴ مهر الی ۱۰ آبان (مصادف با ۲۵ سپتامبر الی ۳۱ اکتبر) در استادیوم فوتبال پودونگ واقع در شهر شانگهای برگزار می‌شود. این شرکت آمریکایی در گذشته رقابت‌ها را در چند استادیوم مختلف برگزار می‌کرد اما به دلیل همه‌گیری کرونا تصمیم گرفته شد تعداد لوکیشن‌ها به عدد یک کاهش یابد. بدین طریق، نظارت روی اجرای پروتکل‌های بهداشتی به شکل موثرتری صورت می‌گیرد. رقابت‌ها در مراحل ابتدایی بدون حضور تماشاچی برگزار می‌شود اما تصمیمی پیرامون حضور یا عدم حضور تماشاچی در جریان رقابت‌های نهایی گرفته نشده است. استودیوی رایت گیمز در بخشی از بیانیه‌ی خود گفت پس از مشورت با سازمان‌های بهداشتی و مسئولان محلی در این باره تصمیم خواهد گرفت.

پیش از این، دستور از سر گیری رقابت‌های NBA و MLB در آمریکا صادر شده بود. اگرچه بازیکنان و اعضای تیم‌های فنی ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به‌طور مکرر تست می‌دهند اما تاکنون بیش از ۲۹ نفر از افراد حاضر در رقابت‌های MLB به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. افزایش تعداد مبتلایان باعث شده تا برخی از رقابت‌های لیگ برتر بیسبال آمریکا لغو شوند. باید منتظر ماند و دید شرکت رایت گیمز برای جلوگیری از رخ دادن اتفاقات تلخ چه سیاست‌هایی را اتخاذ می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments