آخرین برنامه‌ی State of Play سال 2019 هفته‌ی آینده پخش می‌شود

چه بازی‌هایی در این مراسم حضور دارند؟

آخرین برنامه‌ی State of Play

بر اساس اعلام شرکت سونی، آخرین برنامه‌ی State of Play سال 2019 میلادی در روز سه‌شنبه نوزدهم آذر ماه برگزار می‌شود که در آن شاهد انتشار تریلرهای مختلف از بازی‌های جدید پلی‌استیشن خواهیم بود.

اوایل مهر ماه بود که سونی با پخش قسمت جدید برنامه‌ی State of Play، سرانجام به انتظار چندین ساله‌ی هواداران پلی‌استیشن پایان داد و اطلاعات بیشتری در خصوص مورد انتظارترین اثر نسل هشتم یعنی The Last of Us Part II به اشتراک گذاشت. اطلاعاتی همچون اعلام تاریخ انتشار دقیق بازی به همراه نمایش یک تریلر هیجان‌انگیز از آن که حسابی بازیکنان را ذوق زده کرد. حال، به نظر می‌رسد که این شرکت ژاپنی تا پیش از اتمام سال 2019 میلادی، به دنبال پخش قسمت بعدی این برنامه است تا تریلرها و اطلاعات جدیدی از بازی‌های آینده خود را تقدیم طرفداران کند.

در همین راستا، شرکت سونی طی پیامی در صفحه رسمی شبکه‌ی اجتماعی توییتر خود اعلام کرد که آخرین برنامه‌ی State of Play سال 2019 میلادی راس ساعت 17:30 دقیقه‌ی روز سه‌شنبه نوزدهم آذر به وقت ایران (ساعت 06:00 صبح روز دهم دسامبر به وقت PT) پخش می‌شود. مثل همیشه، گفته شده این مراسم تقریبا 20 دقیقه به طول می‌انجامد که در آن ضمن انتشار جزئیات تکمیلی و تریلر جدید از بازی‌ها، شاهد رونمایی‌های تازه‌ای نیز خواهیم بود.

متن بیانیه‌ی شرکت سونی به شرح زیر است:

آخرین برنامه‌ی State of Play سال 2019 میلادی راس ساعت 17:30 دقیقه‌ی روز سه‌شنبه نوزدهم آذر به وقت ایران (ساعت 06:00 صبح روز دهم دسامبر به وقت PT) برگزار خواهد شد.

این مراسم تقریبا 20 دقیقه به طول می‌انجامد که در جریان آن از خبرها و تریلر‌های مختلفی از بازی‌های جدید پلی‌استیشن به اشتراک گذاشته خواهد شد.

با توجه به این اظهارات، هرچند که سونی به صراحت از برنامه‌های خود در آخرین رویداد State of Play امسال سخن نگفته، اما ظاهرا این شرکت هیچ برنامه‌ای برای نمایش کنسول پلی‌استیشن 5 و بازی‌های آن طی این مراسم ندارد. افزون بر این، گویا این شرکت ژاپنی غافل‌گیری خاصی نیز برای بازیکنان تدارک ندیده که این موضوع در واقع مهر تاییدی بر عدم حضور کنسول نسل نهم سونی در این برنامه می‌زند.

از طرفی، همان‌طور که انتظار می‌رفت، سونی اشاره‌‌ای به بازی‌های حاضر در این مراسم نکرده است. با این وجود، طبق تصویر لو رفته از نسخه‌ی ریمستر بازی Resident Evil 3 در فروشگاه پلی استیشن، به نظر می‌رسد که این عنوان در آخرین رویداد State of Play امسال رونمایی خواهد شد. همچنین، اخیرا شماری از بازیکنان در تازه‌ترین لیست برنامه‌های کانال یوتیوب پلی‌استیشن شاهد تریلرهای جدید Ghost of Tsushima بودند که این موضوع تا حدودی از نمایش بازی و اعلام تاریخ انتشار آن در این مراسم حکایت دارد. البته، به‌روزرسانی لیست پخش این کانال بنا به دلایل مختلفی تغییر می‌کند که بدین ترتیب نمی‌توان با قاطعیت در این باره اظهار نظر کرد. با این حال، هفته‌ی آینده یک هفته‌ی بزرگ برای صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود، چرا که قسمت جدید از برنامه‌ی State of Play تنها دو روز زودتر از مراسم هیجان‌انگیز The Game Awards 2019 پخش می‌شود. مراسمی که در کنار انتخاب بهترین بازی‌های سال، برخی از کمپانی‌های مشهور دنیا از آثار جدید خود پرده برخواهند داشت. بر این اساس، هفته‌ی پرباری در راه است!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا