برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

پوستری در Last of Us 2 اتفافات پیش‌رو را فاش می‌کند

"مادر را نجات بده"

پوستری در Last of Us 2 اتفافات پیش‌رو را فاش می‌کند ۱ ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
پوستری در Last of Us 2

کاربری در هنگام تجربه بازی با پوستری در Last of Us 2 برخورد کرده که جزئیات آن به نوعی اتفاقات پیش‌رو را برملا می‌کند. با این حال این موضوع نیز به مانند بسیاری از جوانب بازی، دو دستگی کاربران را به دنبال داشته.

رمز و رازهای موجود در عنوان The Last of Us Part 2 حکم نوعی شکار گنج را برای طرفداران داشته است. همین موضوع که گیمرها و مخاطب‌های این بازی، هر چند وقت یکبار، جزئیاتی جدید را درون آن کشف می‌کنند بیان می‌دارد بازی تا چه اندازه از جزئیات ریز و درشت برخوردار است. برای مثال کاربری به تازگی دریافته که دیالوگ اختیاری جالبی در مرحله مزرعه بازی وجود داشته که به راحتی می‌توان از برخورد با آن جا ماند. با این حال به نظر می‌رسد نکات ظریف دیگری نیز باقی مانده است.

در ساب‌ردیت بازی مورد بحث، کاربری به نام quirk-the-kenku جزئیات مهمی را به اشتراک گذاشته که ظاهرا بسیاری از آن غافل بوده‌اند. در جریان اتفاقات چپتر دوم که همان روز اول سیاتل شخصیت الی بوده، پوستری در Last of Us 2 در مسیر شخصیت الی و شخصیت دینا، جایی که الی در حال کمک به دینا برای رسیدن به سینما هستند قرار دارد. روی این پوستر عبارت “مادر زمین (طبیعت) را نجات دهید” به چشم می‌خورد. اگرچه سومین و آخرین کلمه به دلیل آن که پوستر پاره شده، قابل خواندن نبوده اما در حقیقت این دو کلمه ابتدایی بوده که از اهمیت برخوردار است.

درست پس از این سکانس، دینا از موضوع بارداری خود به الی خبر می‌دهد که این مسئله واکنش تند و تیز الی را به همراه دارد. با این وجود، آن چه این سکانس را بیش از پیش جذاب می‌کند، بدین شرح است که درست قبل از این اتفاق، پلیر باید از هجوم چندین و چند دشمن آلوده فرار کند. به همین دلیل بسیاری از کاربران معتقد هستند عبارت “مادر را نجات بده”، اشاره‌ای به الی که در حال کمک برای نجات دادن دینا در این سکانس بوده و پرده‌برداری از بارداری دینا در ادامه، دارد.

به مانند بسیاری از جوانب دیگر بازی نیز این موضوع سبب شده تا نظرات طرفداران در خصوص این پوستر به دو دسته تقسیم شود که آیا این پوستر، واقعا از اتفاق پیش‌رو حکایت داشته و یا پلیرها، در این خصوص پا را فراتر از حد عادی گذاشته‌اند. در حالی که بسیاری معتقد هستند هر آن چه در بازی وجود دارد از قصد و دارای هدفی بوده، امری که البته بارها و بارها در بازی The Last of Us Part 2 تایید شده، دیگران عقیده دارند که تنها با یک پوستر عادی مواجه هستیم. گروه دوم به این دلیل اشاره کرده که آشکارسازی دینا از مسئله بارداری خود تنها چند دقیقه پس از برخورد با این پوستر صورت گرفته و بدین ترتیب این پوستر نمی‌تواند حاکی از اتفاقات آینده باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments