بخش چندنفره The Last of Us 2 احتمالا در قالب یک بازی مستقل عرضه می‌شود!

گمانه‌زنی‌ها در آستانه تبدیل شدن به حقیقت هستند

بخش چندنفره The Last of Us 2 احتمالا در قالب یک بازی مستقل عرضه می‌شود! سورنا رضایی ۰ ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
بیست و چهارمین پروژه ناتی داگ

به لطف یک آگهی استخدام که ساعاتی قبل به فضای مجازی آمد، اولین اطلاعات رسمی از بیست و چهارمین پروژه ناتی داگ منتشر شده است.

قصه پر فراز و نشیب جوئل و الی در The Last of Us به یک جمع‌بندی کامل نرسید و همان‌طور که انتظار می‌رفت، ناتی داگ قسمت دوم را در ژوئن ۲۰۲۰ میلادی روانه بازارهای جهانی کرد. The Last of Us Part II چند سال پس از قسمت اول را روایت کرده و شخصیت‌های اصلی را در حالی نشان می‌دهد که زندگی آرامی را در یک کمپ بزرگ پشت سر می‌گذارند. هر چند، آرامششان دوام چندانی نداشته و اتفاقی تلخ، سرنوشت جوئل و الی را برای همیشه تغییر می‌دهد. محصول مشترک استودیو آمریکایی و سونی نه تنها تحسین‌ها را برانگیخت و جوایز متعددی را دریافت کرد، بلکه موفق شد رقم بالایی را در زمینه فروش به ثبت برساند.

دو سال پس از اینکه The Last of Us 2 معرفی شد، یکی از اعضای تیم توسعه در مصاحبه خود با وب سایت Gamespot در خلاف E3 2018 اعلام کرد بخش چندنفره بازمی‌گردد. او وارد جزئیات نشد و نگفت رقابت‌های چندنفره در قالب و به چه صورت خواهند بود. با گذشت حدودا یک سال برنامه‌ها تغییر کرد و ناتی داگ صریحا گفت خبری از بخش چندنفره نبوده و تیم تمام تمرکز خود را روی بخش داستانی قرار داده است. تا به این لحظه هم خبری از بخش چندنفره نبوده اما ظاهرا شرایط در آینده تغییر خواهد کرد.

به واسطه آگهی استخدامی که منتشر شده، اولین جزئیات رسمی از بیست و چهارمین پروژه ناتی داگ منتشر شده است. خالق آنچارتد در آگهی خود صریحا اعلام کرد به دنبال اعضای جدید است تا تیم را در ساخت «نخستین بازی چندنفره و مستقل ناتی داگ» همراهی کنند. آن‌ها هم اکنون به دنبال افرادی می‌گردند که بتوانند به عنوان طراح گیم پلی، طراح محیط/مرحله، طراح سیستم کسب درآمد از آیتم‌های داخل بازی و برنامه‌نویس هوش مصنوعی روی پروژه کار کنند. در ضمن، برخی از افراد به صورت رسمی و برخی دیگر به صورت موقت به استخدام درمی‌آیند.

ناتی داگ پیرامون نخستین بازی چندنفره و مستقل خود وارد جزئیات نشده اما انتخاب عکسی از The Last of Us 2 به عنوان پس زمینه آگهی استخدام گمانه‌زنی‌هایی را به وجود آورده است. گروهی از کاربران فضای مجازی احتمال می‌دهند ایده‌هایی که قرار بود به بخش چندنفره بازی مزبور تبدیل شوند، احتمالا گسترش یافته و قرار است در قالب یک محصول مستقل وارد بازارهای جهانی شوند.

کاربران برای اثبات ادعای خود تنها به تصویر پس زمینه آگهی استخدام بسنده نکرده و مدرک دیگری دارند. ناتی داگ در بیانیه رسمی‌ای که در سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی پیرامون بخش چندنفره The Last of Us 2 منتشر کرده بود، رسما اعلام کرد حاصل تلاش‌های تیم برای گسترش رقابت‌های چندنفره قطعا به دست طرفداران خواهد رسید اما چطور و چگونه در حال حاضر مشخص نیست.

نظر شما درباره ساخت یک محصول چندنفره بر اساس مجموعه The Last of Us چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا