نیل دراکمن به نظرات منفی مردم نسبت به The Last Of Us 2 واکنش نشان داد

The Last of Us Part 2 یک واقعیت است

نیل دراکمن

در ادامه‌ی نظرات منفی مردم نسبت به بازی The Last of Us Part 2، نیل دراکمن نسبت به این نظرات واکنش نشان داده است.

مدت زیادی از عرضه‌ی جدیدترین بازی استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) یعنی The Last of Us Part 2 نمی‌گذرد. این اثر انحصاری با وجود آن‌که از دید منتقدین و سایت‌های معتبر صنعت گیم نمرات خوبی دریافت کرده، اما عده‌ای از مردم نظرات منفی‌ای داشته‌اند و این بازی نمرات خوبی را از سوی برخی از آن‌ها دریافت نکرد. این اختلاف در نمره‌دهی آن‌قدر چشم‌گیر است که برای تعداد زیادی از مخاطبان سوال برانگیز شده است.

نیل دراکمن، کارگردان بازی The Last of Us Part 2، در بیانیه‌ای که اخیرا منتشر کرده، نسبت به نظر منفی مردم واکنش نشان داده و توضیحاتی را پیرامون این موضوع ارائه کرده است. او قبل از عرضه‌ی بازی هم اعلام کرده بود که قسمت دوم لست آو آس نمی‌تواند تمام مخاطبین خود را راضی کند. دراکمن در بیانیه‌ی جدید خود گفته انتظار این واکنش‌ها را داشته و او به The Last of Us Part 2 افتخار می‌کند.

من فکر می‌کنم شما باید یک تفکیک ایجاد کنید، ما این بازی را ساخته‌ایم، به آن باور داریم، به آن افتخار می‌کنیم. حالا بازی منتشر شده و این تمام واکنش‌های مردم است -چه آن‌ را دوست داشته باشند، چه دوست نداشته باشند- منصفانه است. این واکنش آن‌ها است و نباید با این واکنش مبارزه کنید. در مورد چیزهایی که نسبت به آن واکنش نفرت را بروز می‌دهند، برای ما شرایط سختی را ایجاد می‌کند؛ مخصوصا برای اعضای تیم یا بازیگران که شخصیت خاصی در بازی داشته‌اند.

پس فقط سعی کنید روی نکات مثبت تمرکز کنید و با چیزهای دیگر حواس خود را پرت کنید. اما این (بازی) به نوعی یک واقعیت است.

وقایع قسمت دوم لست آو آس، ۵ سال بعد از اتفاقات نسخه‌ی اول رخ می‌دهد؛ جایی که الی، یک دختر ۱۹ ساله است و در کنار یک فرقه مرموز در دنیای آخرالزمانی و بی‌رحم ایالات متحده آمریکا برای بقا مبارزه می‌کند. این بازی در تاریخ ۳۰ خرداد (مصادف با ۱۹ ژوئن) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا