1%
  • 0/10

معرفی اپلیکیشن آموزش زبان | با این اپ‌ها به شکل رایگان زبان انگلیسی بیاموزید

روش‌هایی برای یادگیری زبان

معرفی اپلیکیشن آموزش زبان | با این اپ‌ها به شکل رایگان زبان انگلیسی بیاموزید ۰ ۱۰ آبان ۱۳۹۹ معرفی اپلیکیشن کپی لینک
اپلیکیشن آموزش زبان

آموزش زبان انگلیسی یکی از اساسی‌ترین ابزارهای موفقیت در زمینه‌ی کاری و تحصیلی به‌شمار می‌رود. اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید قطعا می‌توانید کار مناسبی پیدا کنید؛ خواه نویسنده یا کارمند یا موزیسین و هنرپیشه باشید یا حتی شغل‌تان آزاد باشد، یادگرفتن زبان انگلیسی یکی از واجباتی است که در هر زمینه‌ای برای پیشرفت به شما کمک می‌کند. در این مقاله قصد داریم به معرفی اپلیکیشن آموزش زبان بپردازیم.

پیشتر یادگیری زبان انلگیسی فقط از طریق حضور در کلاس یا خرید نوارها و سی‌دی‌های آموزشی امکان پذیر بود، اما حالا بدون مراجعه حضوری در کلاس‌های درس می‌توانید تنها با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی از صفر تا صد هر زبان چه انگلیسی چه فرانسه و ایتالیایی یا هر زبان دیگری را یاد بگیرید.

Duolingo

اپلیکیشن آموزش زبان

یکی از اپلیکیشن‌های خوب آموزش زبان دولینگو است که برخلاف سایر روش‌های آموزشی که درس به درس جلو می‌رود، به روش سازماندهی مهارت طبقه‌بندی شده است؛ به این ترتیب کاربر بر اساس میزان مهارت و امتیازاتی که طی فرآیند آموزش به دست می‌آورد امکان دسترسی به درس بعدی یا مرحله‌ی بعدی را دارد.

بر این اساس کاربر با پاسخ صحیح به پرسش‌ها می‌تواند امتیاز خود را افزایش داده و به مرحله‌ی بعد برود.

این اپلیکیشن رایگان است و از این لینک می‌توانید آن را دانلود کنید.

SpeakingPal

اسپیکینگ پال یک برنامه آموزشی تعاملی است که در این اپلیکیشن کاربر با استفاده از فناوری ضبط صدا در گوشی و برقراری تماس با صدای شبیه‌سازی ‌شده در برنامه، توانایی خود را در صحبت و تلفظ لغات بهبود می‌بخشد. 

اپلیکیشن آموزش زبان

جالب است بدانید که این اپلیکیشن ۱۰۰ مرحله دارد اما تا مرحله‌ی ۱۶ آن رایگان است و در صورتی که تمایل به ادامه یادگیری از طریق این اپ را داشته باشید باید بقیه‌ی مراحل را خریداری کنید.

اپلیکیشن اسپینگ پال را از طریق این لینک می‌توانید دانلود و نصب کنید.

Busuu

Busuu یکی از بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان از مبتدی تا پیشرفته است که می‌توان مهارت‌های خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن را با آن تقویت کرد.

بوسو زبان

این اپلیکیشن به گونه‌ای طراحی شده تا همه‌ی مهارت‌های مورد نیاز را یاد بگیرید. این اپ حالت آفلاین دارد که اجازه می‌دهد درس‌ها را دانلود کرده و حتی درصورت دسترسی نداشتن به اینترنت هم امکان یادگیری و دسترسی به برنامه را داشته باشید. این اپلیکیشن به صورت هفتگی یک گزارش از پیشرفت شما را طی هفت روز گذشته برایتان ارسا می‌کند.

این اپلیکیشن غیر از انگلیسی، شامل زبان‌های فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی، روسی، آلمانی، ترکی، چینی، اسپانیولی، لهستانی و عربی است.

برای دانلود اپلیکیشن Busuu می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.

Sentence Master Pro

Sentence Master Pro اپلیکیشن آموزش زبان جذابی است که بر اساس تعامل به شما آموزش می‌دهد. این اپلیکیشن هنگام آموزش به کاربر فرصت فکر کردن می‌دهد و وی را به جمله سازی تشویق می‌کند. همچنین آموزش از طریق بازی در اپلیکیشن انجام می‌شود؛ به این صورت که تعدادی کلمه به هم ریخته در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و باید در یک زمان مشخص جمله‌سازی کند.

learn English

این اپلیکیشن شامل پنج سطح مختلف از سطح مبتدی تا فوق پیشرفته است و افراد با هر سطح آشنایی با زبان انگلیسی می‌توانند برای افزایش مهارت‌های خود از آن استفاده کنند. 

برای دانلود این اپلیکیشن می‌تواند از این لینک استفاده کنید.

Memrise

Memrise یکی از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان است که شامل دوره‌ی مبتدی تا پیشرفته است.

دوره مبتدی این اپلیکیشن شامل ترکیبی از لغات پراستفاده، گرامرهای کاربردی و عبارات مفید است تا کاربر بتواند به سرعت آن‌ها را در مکالمه‌ی روزانه استفاده کند. درس‌های دوره مبتدی به افراد کمک می‌کند تا مثل انگلیسی زبانان صحبت کند و ویژگی Learn with Locals در اپلیکیشن یکی از پرکاربردترین بخش‌ها در دوره مبتدی است.

اپلیکیشن آموزش زبان

Memrise دوره مبتدی را به قسمت‌های کوتاه تقسیم کرده تا کاربر هر روز بتواند بخشی را به پایان برساند؛ به این ترتیب در هر مکان و هر زمانی می‌توان از این اپلیکیشن برای آموزش زبان استفاده کرد.

برای دانلود این اپلیکیشن می‌تواند از طریق این لینک اقدام کنید.

Improve English

Improve English از جمله اپ‌های محبوب یادگیری زبان است. این اپلیکیشن شامل درس‌های کوتاه است که در توسعه‌ی مهارت‌های زبان آموزی به شما کمک می‌کند.

Improve English

این اپ با طراحی درس‌ها به شکل بازی‌ و سرگرمی امکان یادگیری لغات و گرامر را ساده‌تر می‌کند. این اپلیکیشن برای کسانی طراحی شده که آشنایی سطحی با زبان انگلیسی دارند و در پی بالا بردن مهارت‌های خواندن، نوشتن و صحبت کردن در کنار یادگیری لغات هستند.

در این دوره‌ها از فرمت فلش کارت استفاده شده که شامل لغات و عبارت به همراه معنی آنها  است. هر فلش کارت همچنین یک بخش جدا جهت اضافه کردن نکته‌هایی که از نظر زبان آموز مهم است را دارد. کاربر می‌تواند بعد از یادگیری لغت با کلیک روی گزینه‌ی got it، لغت مورد نظر را از لیست لغت‌هایی که هنوز یاد نگرفته حذف کند.

نسخه‌ی Pro این اپلیکیشن شامل تمرینات و مطالب کاربردی بیشتر می‌شود. همچنین اپلیکیشن به کاربر اجازه می‌دهد تا از پیشرفت خود آگاه شود و به این شکل برای ادامه‌ی یادگیری تشویق می‌شود.

برای دانلود این اپلیکیشن می‌تواند روی این لینک کلیک کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments