#مهسا_امینی

آیا شاهد حضور لیدی دیمیترسکو در سریال Resident Evil خواهیم بود؟

کارگردان سریال رزیدنت اویل از علاقه خود به لیدی می‌گوید!

لیدی دیمیترسکو در سریال Resident Evil

سریال Resident Evil کار خود را همراه با نظرات منفی کاربران آغاز کرد، اما ما یک شخصیت را می‌شناسیم که می‌تواند سبب تغییر روند سریال و البته مثبت شدن نظرات کاربران شود. حضور لیدی دیمیترسکو در سریال Resident Evil می‌تواند یکی از برگ‌های برنده این سریال باشد.

سال گذشته و پس از انتشار بازی Resident Evil Village، یک شخصیت در این بازی حضور داشت که چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ محبوبیت میان کاربران، یک سر و گردن از بقیه شخصیت‌های این بازی بالاتر قرار گرفت. لیدی دیمیترسکو (Lady Dimitrescu)، بانوی خطرناک دنیای رزیدنت اویل، یک روزه تبدیل به یکی از شخصیت‌های محبوب این فرنچایز بزرگ شد.

اگر از دنبال کنندگان فرنچایز Resident Evil باشید، می‌دانید که بازی Resident Evil Village، اولین رسانه رزیدنت اویل بود که لیدی دیمیترسکو در آن دیده شد و پیش از آن شاهد حضور لیدی در بازی‌های سری رزیدنت اویل و فیلم و سریال این فرنچایز نبودیم. اما پرسش ما این است که آیا شاهد حضور دوباره او در دنیای رزیدنت اویل خواهیم بود یا خیر؟

اندرو دب (Andrew Dabb)، کارگردان سریال تازه اکران شده رزیدنت اویل در نتفلیکس نیز یکی از طرفداران لیدی است و به تازگی از علاقه به حضور این شخصیت در سریال اقتباسی خود خبر داده است! اندرو دب طی مصاحبه خود با وبسایت Polygon در این باره گفت:

طی داستان سریال، من می‌خواهم همه چیز را به نمایش بگذارم. من لیدی دیمیترسکو را می‌خواهم، شخصیت Plant Monster را می‌خواهم، همه چیز را می‌خواهم. البته این کارها را با احتیاط و زمان بندی شده انجام می‌دهم.

اینگونه به نظر می‌رسد که دب از روش کار خود آگاه بوده و می‌داند چه چیزی را در چه زمانی وارد داستان سریال بکند. تا به این لحظه خبری از آینده سریال رزیدنت اویل منتشر نشده و ما نمی‌دانیم باید منتظر چه محتوایی در آینده باشیم. به این نکته باید اشاره داشت که طرفداران تا به حال چندان از سریال رزیدنت اویل راضی نبوده و این سریال نظرات منفی بسیاری دریافت کرده است و شاید حضور لیدی دیمیترسکو بتواند تا حد قابل قبولی نظرات کاربران را به این سریال مثبت کند.

برخی از فعالان باور دارند مگی رابرتسون (Maggie Robertson) صدا پیشه و بازیگر لیدی در بازی Resident Evil Village بهترین گزینه برای بازیگری همین شخصیت در سریال رزیدنت اویل خواهد بود. نظر شما درباره حضور لیدی دیمیترسکو در سریال Resident Evil چیست؟ به نظر شما این شخصیت می‌تواند سبب پیشرفت این سریال شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا