سازنده LA Noire VR یک بازی واقعیت مجازی جدید برای راکستار می‌سازد

یک بازی جهان‌باز

سازنده LA Noire VR

استودیوی Video Games Deluxe که به عنوان سازنده LA Noire VR معروف شده، در آگهی استخدام جدیدی به ساخت یک بازی واقعیت مجازی دیگر برای راکستار اشاره کرده است؛ بازی که قرار است با بودجه‌ی قابل توجهی ساخته شود.

این استودیوی مستقر در شهر سیدنی استرالیا، به طور اختصاصی برای شرکت راکستار بازی‌های واقعیت مجازی می‌سازد. تنها پروژه‌‌ی Video Games Deluxe که در همکاری با راکستار منتشر شده، نسخه‌ی VR بازی محبوب LA Noire است که سال ۲۰۱۷ عرضه شد و نسخه‌ی مخصوص هدست PSVR آن هم سال گذشته در دسترس قرار گرفت. حال به تازگی یک آگهی استخدام از این استودیو در شبکه‌ی اجتماعی LinkedIn منتشر شده که طبق توضیحات مندرج در آن، بازی واقعیت مجازی جدیدی از جانب آنها در دست ساخت قرار دارد.

این آگهی که مدتی پس از انتشار به انجمن ردیت هم راه یافت، جزئیات چندانی مطرح نمی‌کند، به جز این مورد که بازی جدید سازنده LA Noire VR یک عنوان واقعیت مجازی جهان‌باز است. در حال حاضر Video Games Deluxe به دنبال برنامه‌نویس ارشد، برنامه‌نویس موتور بازیسازی، طراح و انیماتور برای ساخت این بازی می‌گردد. مشخص است که هنوز فاصله‌ی زیادی تا مشخص شدن جزئیات این بازی داریم و راکستار هم هنوز هیچ واکنشی به این خبر نشان نداده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا