1%
  • 0/10

نسخه بلوری Kung Fu Panda 4 چه زمانی منتشر می‌شود؟

زودتر از چیزی که انتظار می‌رود

نسخه بلوری Kung Fu Panda 4 چه زمانی منتشر می‌شود؟ ۲۰ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
نسخه بلوری Kung Fu Panda 4

همزمان با آغاز اکران سراسری، یک سوال بسیار مهم مطرح شده است: نسخه بلوری Kung Fu Panda 4 چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد؟

همه گیری ویروس کرونا تاثیرات غیرقابل انکاری بر سینماها گذاشت. یکی از آن‌ها، سوق دادن استودیوها به عرضه محصولات خود از طریق سرویس‌های استریم بود. اگرچه همه گیری به انتها رسیده و بدنه سینما توانسته تا حدودی خود را بازیابی کند، عرضه دیجیتالی زودهنگام همچنان اتفاق می‎‌افتد. به خصوص اگر فیلم مزبور عملکرد ضعیفی در باکس آفیس جهانی داشته باشد.

انیمیشن Kung Fu Panda 4 چند روز پیش به سینماها آمد و اولین هفته اکران خود را پشت سر گذاشت. این اثر نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرده، بلکه عملکرد بسیار خوبی در زمینه فروش داشته است. در ضمن، مدت زیادی از آغاز اکران سراسری نمی‌گذرد اما گروهی از طرفداران می‌خواهند بدانند این اثر چه زمانی به پلتفرم‌های دیجیتال خواهد آمد.

یونیورسال پیکچرز تاریخ انتشار نسخه بلوری Kung Fu Panda 4 را هنوز اعلام نکرده اما حدس زدنش کار چندان سختی نیست. استودیو آمریکایی طی چند وقت اخیر محصولات خود را پس از گذشت سه هفته در دسترس کاربران پلتفرم‌های دیجیتال قرار داده است؛ برای مثال، می‌توان به فیلم‌های Fast X یا Trolls Band Together اشاره کرد که به ترتیب ۲۱ و ۲۳ روز بعد از اکران در اینترنت منتشر شدند.

البته در میان آثار اخیر یونیورسال پیکچرز، یک استثنا هم وجود دارد: Oppenheimer. اوپنهایمر بخاطر نوع قراردادی که میان سازنده و ناشر به امضا رسید، بیش از سه ماه روی پرده نقره‌ای ماند. از همین رو، بعید بنظر می‌رسد یونیورسال چنین سیاستی را در قبال انیمیشن Kung Fu Panda 4 اتخاذ کند. همچنین پیش بینی می‌شود نسخه بلوری اواخر ماه جاری میلادی یا اوایل ماه بعدی (طی سه هفته آتی) در دسترس قرار بگیرد.

انیمیشن Kung Fu Panda 4 درباره چیست؟

در حالی که همه چیز برای پو طبق روال پیش می‌رود، متوجه می‌شود باید عنوان جنگجوی اژدها را کنار گذاشته و به رهبر معنوی دره صلح تبدیل شود. در همین راستا، باید فردی شایسته را برای دریافت لقب جنگجوی اژدها بیابد. در همین حین، سر و کله یک دشمن جدید پیدا می‌شود که می‌توان آن را قویترین رقیب پو تا به امروز توصیف کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments