آیا کریستین ریتر به‌عنوان بازیگر نقش جسیکا جونز بازخواهد گشت؟

پست اینستاگرامی به احتمال حضور دوباره ریتر در MCU قوت می‌بخشد

بازیگر نقش جسیکا جونز

مدل موی جدید کریستن ریتر (Krysten Ritter) بازیگر نقش جسیکا جونز گمانه زنی‌هایی را در مورد بازگشت او به دنیای سینمایی مارول با کاراکتر جسیکا جونز به وجود آورده است.

نزدیک به سه سال از پخش فصل آخر سریال جسیکا جونز از سرویس نتفلیکس می‌گذرد. سریال Jessica Jones پایان دنیای مارول در نتفلیکس بود و به‌نظر می‌رسید آخرین باری باشد که مخاطبان ریتر را در نقش یک کاراگاه خصوصی زبردست می‌بینند. بازیگر سریال Breaking Bad در سال ۲۰۱۵ فعالیت‌اش در نقش جسیکا جونز را آغاز کرد. او دو فصل دیگر را به‌عنوان بازیگر نقش اصلی سریالی با محوریت جسیکا جونز ادامه داد و همچنین برای مینی سریال کراس‌اوری با نام The Defenders بازگشت.

ریتر در دوران حضورش به‌عنوان بازیگر نقش جسیکا جونز، ثابت کرد که بازیگری ایده‌آل برای این قهرمان سرسخت است. به همین دلیل، طرفداران مدت‌ها امیدوار بودند که ریتر را دوباره در نقش جسیکا جونز ببینند. در حالی که در ابتدا به نظر می‌رسید حضور مجدد ریتر به‌‌عنوان بازیگر نقش جسیکا جونز آرزویی بیش نباشد، با توجه به شواهد موجود طرفداران دوباره به بازگشت ریتر در نقش جسیکا جونز امیدوار شدند.

کاراکترهای دیگری از جمله دردویل با بازی چارلی کاکس (Charlie Cox) در فیلم Spider-Man: No Way Home، و کینگ‌پین با بازی از وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) در سریال Hawkeye به دنیای مارول بازگشتند. بازگشت کاراکترهای کینگ‌پین و دردویل درست قبل از اینکه دیزنی تأیید کند سریال‌های جسیکا جونز و دیگر نمایش‌های سابق نتفلیکس مارول از تاریخ ۲۵ اسفند (۱۶ مارس) به دیزنی پلاس منتقل خواهند شد، اتفاق افتاد.

در حال حاضر، با در نظر گرفتن مدل موی جدید کریستین ریتر، گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه آیا بازگشت کاراکتر جسیکا جونز با بازی کریستین ریتر نزدیک است یا نه، آغاز شده است. عکس‌هایی که از ریتر در اینستاگرام منتشر شده موهای رنگ‌شده او را نشان می‌دهد که کمی رنگ بنفش دارد. هرچند موهای ریتر بسیار بلندتر از زمانی است که نقش جسیکا جونز را بازی می‌کرد، اما به هر حال شایعات حاکی از آن است که او قبل از فیلم‌برداری پروژه جدید MCU موهای خود را رنگ کرده است.

در صورتی که بازگشت ریتر به‌عنوان بازیگر نقش جسیکا جونز در آینده تایید شود، مطمئناً خبر غافلگیرکننده‌ای برای طرفداران خواهد بود. هرچند که بر اساس برنامه‌ای که برای تولیدات در حال فیلم‌برداری MCU اعلام شده، در حال حاضر هیچ نقطه فرود واضحی برای کاراکتر جسیکا جونز وجود ندارد. جسیکا جونز احتمالاً می‌تواند در سریال اکو (Echo) نقش داشته باشد. بازگشت کاراکترهای دردویل و کینگ‌پین به احتمال حضور ریتر در سریال اکو قوت می‌بخشد. انتظار می‌رود که فیلم‌برداری سریال Echo ماه آینده آغاز شود.

در حال حاضر هیچ برنامه تایید شده‌ای برای حضور مجدد کریستین در نقش جسیکا جونز وجود ندارد، اما این موضوع مانع مطرح شدن حدس و گمان‌های متعدد از جانب طرفداران در مورد احتمال بالقوه بازگشت ریتر به MCU نمی‌شود.

مدت‌زمان زیادی انتظار می‌رفت که ریتر در سریال She-Hulk از شبکه دیزنی پلاس ظاهر شود، چرا که تجربه ریتر به‌عنوان کارآگاه خصوصی می‌توانست باعث شود کاراکتر جسیکا به‌واسطه حرفه وکالت مقابل جنیفر والترز قرار بگیرد. البته، اگر مدل موی جدید ریتر نشان از بازگشت او به‌عنوان بازیگر نقش جسیکا جونز باشد، احتمالاً برای سریال She-Hulk نخواهد بود، مگر اینکه عوامل سریال در حال حاضر در حال انجام فیلم‌برداری‌های مخفیانه باشد.

در هر صورت، حتی اگر مدل مو ریتر هیچ ربطی به کاراکتر سابق‌اش نداشته باشد، امیدواریم که ریتر زودتر با کاراکتر جسیکا جونز به دنیای سینمایی مارول بازگردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا