1%
  • 10/10

انتظار دیدن اسپایدرمن در فیلم جدید سونی را نداشته باشید

کمئو خیر ولی رفرنس شاید!!

انتظار دیدن اسپایدرمن در فیلم جدید سونی را نداشته باشید ۷۵ ۱۰ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
اسپایدرمن در فیلم جدید سونی

به‌تازگی گزارش غیررسمی جدیدی منتشر شده که حضور اسپایدرمن در فیلم جدید سونی یعنی کریون شکارچی را تکذیب می‌کند.

متاسفانه دنیای سینمایی نامشترک سونی پیکچرز رابطه خوبی با اسپایدرمن ندارد، زیرا از اولین اقتباس لایو اکشن ونوم گرفته تا فاجعه سینمایی مادام وب که به طرز خنده‌داری روی خانواده پارکر تمرکز کرده بود، هیچ اثری از اسپایدرمن در این فرانچایز محکوم به شکست نبوده است.

بعد از انتشار اولین تیزر تریلر رسمی، طرفداران امیدوار بودند که شاید فیلم کریون شکارچی با بازی آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor-Johnson) در نقش اصلی بالاخره برداشت جدید سونی از شخصیت اسپایدرمن را معرفی می‌کند، اما اینطور که پیداست امیدها قراره ناامید بشود، چون افشاگری قابل اعتماد به‌نام Cryptic HD QUALITY در گزارشی جدید به همه هشدار داده که انتظار دیدن اسپایدرمن در فیلم جدید سونی را نداشته باشند.

شنیدم قراره نام اسپایدرمن توسط کریون برده بشود، اما فقط در همین حد است. انتظار دیدنش را نداشته باشید.

چه زمانی شاهد معرفی اسپایدرمن فرانچایز نامشترک سونی خواهیم بود؟ طی سال‌های اخیر، سونی سعی داشته تا زمینه را برای تشکیل گروه شش خبیث آماده کند. در سکانس پس از تیتراژ موربیوس، والچر مایکل کیتون (Michael Keaton) به‌خاطر شکاف‌های ایجاد شده در مولتی ‌ورس (عواقب نابود شدن دستگاه کلایدر شرکت آلکامکس در انتهای انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse) از دنیای سینمایی مارول به دنیای سونی منتقل شده و قصد دارد تعدادی از ابرشرورها را برای هدفی نامعلوم دور هم جمع کند.

در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی در رابطه با گروه شش خبیث در دست نیست، اما اگر سونی واقعا قصد معرفی شش خبیث را داشته باشد، می‌توان حضور اسپایدرمن را تایید و غیبت عجیبش در آثار پیشین مثل ونوم و موربیوس را توجیه کرد. از طرف دیگر، آرون تیلور جانسون به خوبی از تمایل طرفداران برای دیدن تقابل کریون و اسپایدرمن آگاه است. بنابراین همه چیز به عملکرد فیلم انفرادی او در گیشه بستگی دارد، به‌خصوص با توجه به اینکه پروژه‌های لایو اکشن اخیر سونی اصلا وضعیت خوبی نداشتند.

فیلم نه‌چندان مورد انتظار Kraven the Hunter در تاریخ ۱۳ دسامبر سال جاری (۲۳ آذر سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

75 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments