حضور کریتوس در بازی Wo Long: Fallen Dynasty با دیگر شخصیت‌های معروف

خلاقیت خود را در وو لانگ: فالن داینستی شکوفا کنید!

کریتوس در بازی Wo Long: Fallen Dynasty

کریتوس در بازی Wo Long: Fallen Dynasty همان چیزی بود که انتظارش را داشتیم. قابلیت شخصی سازی شخصیت‌های بازی تازه انتشار یافته وو لانگ: فالن داینستی خلاقیت طرفداران را بر انگیخته و همانطور که انتظار داشتیم پر بار ظاهر شده است!

یکی از چشم گیرترین قابلیت‌های بازی جدید Wo Long: Fallen Dynasty قابلیت شخصی سازی شخصیت درون بازی شما است. شما با استفاده از بخش شخصیت سازی این بازی می‌توانید به هر شکلی که علاقه دارید شخصیت خود را ساخته و وارد بازی کنید و این موضوع، همانطور که انتظار می‌رفت خلاقیت طرفداران را برانگیخته و باعث شده ما با گذشت تنها دو روز از عرضه این بازی، شاهد ساخته شدن بسیاری شخصیت‌های معروف دنیای واقعی، دنیای فیلم و سریال و البته دنیای بازی‌های ویدیویی در این بازی باشیم.

کاربران پس از انتشار نسخه دموی بازی در هفته پیشین دست به کار شدند و با انتشار نسخه کامل، ما شاهد انتشار هر چه بیشتر این شخصیت‌های شخصی سازی در بازی Wo Long: Fallen Dynasty بودیم. برخی کاربران برای ساخت شخصیت مورد نظر خود ساعت‌ها به مانیتور خود خیره شده و از تمام ویژگی‌های این بخش از بازی بهره برده‌اند. برای مثال یکی از کاربران به ساخت شخصیت اصلی بازی Prince of Persia: Warrior Within پرداخته و این شخصیت به حدی دقیق است که می‌توان از آن به عنوان شخصیت نسخه ریمیک این بازی استفاده کرد!

در ابتدای مطلب شما می‌توانید ساخت کریتوس (Kratos) جوان در این بازی تماشا کنید. نکته بسیار جالب این بوده که ما شاهد شخصیت کریتوس در تمام بازی‌هایی که به شما اجازه شخصی سازی شخصیت می‌دهند، بوده‌ایم و بازی Wo Long: Fallen Dynasty نیز از این قائده مستثنی نماند. علاوه بر کریتوس، ما شاهد حضور گرالت (Geralt) به همراه چشمان زردش هستیم.

این پایان ماجرا نیست و زمان آن رسیده به یکی از جالب‌ترین شخصیت‌های ساخته شده در این بازی بپردازیم. کاربری خلاق به ساخت پادشاه موسیقی پاپ جهان، مایکل جکسون (Michael Jackson) پرداخته و باید او را به دلیل میزان توجه به جزئیات تحسین کرد. تمام عکس‌هایی که در این مطلب تماشا می‌کنید، حاصل استفاده از جزئیات بخش شخصیت سازی بازی Wo Long: Fallen Dynasty بوده و از هیچ ابزاری خارج از بازی برای ساخت آن‌ها استفاده نشده است. شخصیت شما در این بازی صحبت نکرده و این موضوع تا حدی برای ما عجیب و غریب است. با این حال با فاکتور گرفتن این موضوع، باید این بازی را برای بخش شخصی سازی شخصیت درون بازی تحسین کرد!

مایکل جکسون تنها سلبریتی ساخته شده در وو لانگ: فالن داینستی نبوده و کاربران حتی موزیسین آمریکایی معروف، راب زامبی (Rob Zombie) را نیز به این بازی آورده‌اند. بازی Wo Long: Fallen Dynasty در حال حاضر برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵، کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی در دسترس است. همچنین باید اشاره داشت که این بازی برای کاربران سرویس گیم پس به طور رایگان در دسترس قرار گرفته است. نظر شما درباره کریتوس در بازی Wo Long: Fallen Dynasty به همراه دیگر شخصیت‌های معروف چیست؟ شما به ساخت چه کسی در این بازی فکر می‌کنید؟ منتظر نظرات و تجربیات شما از این بازی هستیم.

3 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا