تماشا کنید: اولین تریلر بازی Wo Long: Fallen Dynasty به طور رسمی منتشر شد

یک عنوان جدید از استودیو تیم نینجا

تماشا کنید: اولین تریلر بازی Wo Long: Fallen Dynasty به طور رسمی منتشر شد گلناز کیانی ۰ ۰۷ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

شرکت‌های کویی تکمو (Koei Tecmo) و تیم نینجا (Team Ninja) به تازگی گیم پلی بازی اکشن و ووشیا آینده خود را با اولین تریلر بازی Wo Long: Fallen Dynasty به اشتراگ گذاشته‌اند و این بازی تنها با تریلر خود توانست به صفحه استیم وارد شود.

از نمایشگاه تابستانی مایکروسافت که چندی پیش برگزار شد اطلاعات کمی از بازی اکشن Wo Long منتشر شد. در این نمایشگاه مشخص شد که جدیدترین بازی این دو شرکت به سبک سولز لایک است و از سبک‌های رزمی بازی‌های نیو (Nioh) اخیر تیم نینجا  نیز الهام گرفته شده تا یک فضای افسانه‌ای و باستانی داستان‌های چینی را به تصویر بکشد. البته روند داستانی بازی Wo Long کمتر به فرنچایز محبوب Dynasty Warriors و دیگر قسمت‌های آن مربوط خواهد بود. محتوای به اشتراک گذشته قبلی قطعا برای بسیاری هیجان انگیز بود و بازی طرفداران زیادی پیدا کرد اما تریلر گیم پلی و سینماتیک جدید محتوای کاملا جدیدی را در اختیار طرفداران گذاشته است.

مکان‌ها و فضای درون بازی واقعا خیره‌کننده طراحی شده‌اند و باغ‌های بنفش و فانتزی کاخ‌هایی که در اوایل تریلر به نمایش درمی‌آیند بسیار تحسین برانگیز هستند. گیم ‌پلی بازی دقیقاً شبیه بازی‌های موفق دیگر تیم نینجا با اکشن‌های سرگرم‌کننده و سریع شخصیت‌های بازی و همچنین مبارزات سولز لایک این عنوان طراحی شده‌ است.

بازی Wo Long یک کاتالوگ غنی از سلاح های تاریخی چینی خواهد داشت که انتظار می‌رود بیش از ده سلاح مختلف را در خود جای دهد. در تریلر طرفداران شاهد سلاح‌های چینی داوس (Daos) که یک شمشیر بلند یک لبه است، گانداوس (guandaos) که مانند یک سر نیزه است و دو شمشیر دو لبه جیان (jian) که یکی از یشم ساخته شده و دیگری با آتش روشن می‌شود، خواهند بود. به نظر می‌رسد که تیم نینجا همچنین هیولاهایی با پتانسیل بالا طراحی کرده باشد و در پایان تریلر باس‌های بالقوه‌ای مانند یک زن مار مانند غول پیکر و یک هیولا به شکل گاو عظیم الجثه و آلوده به بیماری عجیب نشان داده می‌شوند.

هنوز مشخص نیست که چرا استودیو‌های سازنده این بازی پیشتر اطلاعات قابل توجه یا تریلری از این بازی به اشتراک نگذاشته‌اند اما با انتشار رسمی تریلر بازی Wo Long: Fallen Dynasty این بازی به یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال آینده تبدیل شده است و تاریخ عرضه آن برای اوایل سال ۲۰۲۳ و در ابتدا در استیم تنظیم شده است.

نظر شما درباره بازی جدید تیم نینجا چیست؟ آیا Wo Long می‌تواند به موفقیت عنوان‌های دیگر این دو شرکت برسد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا