کمپانی کونامی در حال کار بر روی یک مجموعه کاملا جدید است

یک IP جدید در راه است!

بازی جدید کونامی

با توجه به صحبت‌های رئیس بخش اروپا، به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک باید منتظر بازی جدید از سوی کمپانی کونامی باشیم.

ناشر مجموعه Metal Gear Solid، کمپانی کونامی در حال کار بر روی یک پروژه معرفی نشده تحت عنوان Globally Known (شناخته شده در جهان)، برای کنسول‌ها است. ظاهرا بازی جدید کمپانی کونامی یک Metal Gear Solid جدید و یا نسخه دیگری از Silent Hills نیست. حالا، رئیس بخش اروپای کونامی، ماسامی ساسو، در پی موفقیت‌های اخیر کونامی در عرصه بازی‌های موبایلی همچون Yu-Gi-Oh، از برنامه‌های این کمپانی برای بازی‌های کنسولی نیز پرده‌برداری کرد.

چیزی که مشخص است، کمپانی Konami در طول نسل فعلی در زمینه عرضه بازی‌های کنسولی بسیار کم‌کار بود. شاید بتوان مهم‌ترین آثار منتشر شده توسط کونامی در نسل هشتم، از بازی‌های Metal Gear Solid V: Phantom Pain، Metal Gear Solid V: Ground Zeroes، Super Bomberman و البته مطابق معمول عرضه هر ساله نسخه جدیدی از مجموعه PES نام برد. کونامی در این باره می‌گوید:

حتی با وجود عرضه پلتفرم‌های جدید، ما بر این باور هستیم که انتشار بازی‌های کنسولی با کیفیت بیش از هر چیز اهمیت دارند. ما تکنولوژی و ایده‌ها را بر روی بازی‌های کنسولی خود به چالش می‌کشیم و آنها را بر روی دستگاه‌های دیگر اعمال می‌کنیم، بنابراین به تلاش خود در زمینه بازی‌های کنسولی ادامه خواهیم داد. همچنین، ما برنامه‌هایی برای افزایش سهام خود در نظر داریم. به علاوه بازی‌هایی که برای چند دستگاه مختلف عرضه می‌شوند، مثل PES و Yu-Gi-Oh ما برنامه داریم تا بر روی یک مجموعه دیگر که در جهان شناخته شده است در آینده‌ای نزدیک کار کنیم.

در ادامه رئیس بخش اروپای کونامی، به طول عمر این شرکت و عرضه بازی‌های مختلف مانند بازی‌های کنسولی و آرکید تا موبایلی اشاره کرد. لازم به ذکر است، کونامی پنجاهمین سالگرد تاسیس خود را جشن می‌گیرد.

این بخشی از میراث ما است که با ایده‌ها و مجموعه‌های جدید خودمان را با آن دوره وقف دهیم و ما بر این باوریم که این موضوع یکی از بزرگترین دلایل قدرت ما در بازار بازی‌های موبایلی است. ما می‌توانیم بازی‌های موبایلی با کیفیتی بسازیم به این دلیل که ما از تکنولوژی بالا برای تهیه بازی‌های کنسولی برخورداریم و به همراه آن، می‌توانیم از دانش بالایی که از طریق تجربه‌ ساخت بازی‌های آرکید، رایانه‌های شخصی و بازی‌های مرورگر بدست آوردیم، استفاده کنیم.

حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که IP جدید کمپانی کونامی چه خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا