#مهسا_امینی

تماشا کنید: بسته‌ی الحاقی Kombat Pack 2 بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد

رمبو هم بالاخره به مورتال کامبت آمد

استودیوی ندررلم با انتشار یک تریلر حدودا دو دقیقه‌ای در یوتیوب، از بسته‌ی الحاقی Kombat Pack 2 بازی Mortal Kombat 11 رونمایی کرد.

معمولا استودیوهای سازنده قبل از اینکه بخواهند محتوای جدیدی را به بازی خود اضافه کنند، با انتشار یک به‌روزرسانی زمینه‌چینی آن را انجام می‌دهند. همین تصمیم به ظاهر کوچک هم شرایطی را برای کاربران به وجود می‌آورد تا به بررسی فایل‌های اضافه شده به بازی پرداخته و از این طریق، بسیاری از اطلاعات را قبل از اعلام رسمی کشف کنند؛ اتفاقی که اخیرا برای Mortal Kombat 11 رخ داد. چندی پیش یکی از کاربران ادعا کرده بود با توجه به فایل‌های جدید، سه شخصیت رین، میلنا و رمبو به لیست کاراکترهای قابل‌کنترل اضافه می‌شوند.

استودیوی ندررلم اخیرا تریلری را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که از بسته‌ی الحاقی Kombat Pack 2 بازی Mortal Kombat 11 رونمایی می‌کند. این ویدیو حدودا دو دقیقه زمان داشته و در ابتدا موجودی ترسناک را نشان می‌دهد که به سرعت در میان درختان جنگل دویده و در حال فرار از دست چیزی است. به محض اینکه توقف کرده تا نگاهی به محیط اطرافش بیاندازد، رین در پشت سرش ظاهر می‌شود. آن دو در آستانه‌ی یک مبارزه قرار دارند که ناگهان چیزی موجود ترسناک را به داخل بوته‌ها کشانده و سپس سرش را جلوی پای رین می‌اندازد.

چند ثانیه‌ی بعد، ملینا قدم زنان از داخل بوته‌ها بیرون آمده و با رین درگیر می‌شود. در همین بین، رمبو ناگهان پدیدار شده، خود را «بدترین کابوس» توصیف کرده و سپس با سلاح رگبارش به سمت آن‌ها شلیک می‌کند. از نکات جالب‌توجه بسته‌ی الحاقی Kombat Pack 2 این است که سیلور استالونه (Sylvester Stallone) شخصا وظیفه‌ی صداپیشگی رمبو را بر عهده دارد.

بسته‌ی الحاقی Kombat Pack 2 بازی Mortal Kombat 11 در ۲۷ آبان (مصادف با ۱۷ نوامبر) عرضه می‌شود. در این تاریخ همچنین Mortal Kombat 11 Ultimate به صورت دیجیتالی در دسترس علاقه‌مندان خواهد گرفت. این محصول یک کالکشن بوده و محتوای Aftermath و هر دو کامبت پک را به همراه نسخه‌ی پایه‌ی بازی شامل می‌شود. به غیر این موارد، ۷ پوسته‌ی جدید هم آماده شده که به صورت انحصاری در اختیار خریداران نسخه‌ی آلتیمیت قرار می‌گیرد.

استودیوی ندررلم انتشار Mortal Kombat 11 برای کنسول‌های نسل نهمی را تایید کرده است. نسخه‌های جدید نه تنها جزئیات گرافیکی بهتری دارند، بلکه سرعت بارگذاری‌شان هم به میزان قابل‌توجهی افزایش یافته است. افرادی که این بازی مبارزه‌ای را روی پلی‌استیشن 4 یا ایکس‌باکس وان خریداری کرده‌اند، نسخه‌های نسل نهمی را به صورت کاملا رایگان دریافت خواهند کرد. در ضمن، کراس‌پلی در آینده به جدیدترین نسخه‌ی مورتال کامبت می‌آید. به واسطه‌ی این قابلیت قادر خواهید بود به رقابت با افرادی بپردازید که پلتفرم متفاوتی نسبت به شما دارند.

در انتها لازم به ذکر است Mortal Kombat 11 هم اکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا