سریال اسپین آف Knuckles از Sonic The Hedgehog 2 در دست ساخت قرار خواهد گرفت

جنگوی اکیدنا برمی‌خیزد

فیلم Sonic The Hedgehog 2 - سریال اسپین آف Knuckles

طبق جدیدترین مصاحبه‌ای که با کارگردان فیلم Sonic The Hedgehog 2 شده، ظاهرا سریال اسپین آف Knuckles در دست کار قرار گرفته و او نیز جزئیاتی از آن را ارائه داده است.

فیلم اقتباسی Sonic The Hedgehog 2 جدیدترین اثر سینمایی بود که از شخصیت‌های یک بازی بسیار معروف، برای روایت یک داستان اکشن و جذاب استفاده می‌کند. سونیک (Sonic) همان خارپشت آبی رنگی است که از زمان عرضه کنسول‌های سگا (Sega) در بازی‌های مختلفی حاضر شده و اکنون نیز همچنان در عناوین مختص به خود حضور دارد. با این حال، سازندگان در سال ۲۰۲۰ تصمیم گرفتند تا یک فیلم سینمایی درباره او را بسازند و در نهایت، فیلم Sonic The Hedgehog اکران شد که توانست نظر اکثر بینندگان را هم جلب کند. این در حالی است که فیلم دنباله آن به تازگی اکران شده و حتی زمینه را برای یک جهان حتی گسترده‌تر آماده کرده تا فعلا کار اهالی سینما با خارپشت آبی رنگ تمام نشده باشد!

حال ایده اینکه جهانی گسترده برای آثار بعدی سری Sonic The Hedgehog در نظر گرفته شده، چیزی است که تنها با دیدن خود فیلم متوجه آن خواهید شد و سازندگان نیز آن را اعلام کرده‌اند. اما اینکه شروع این جهان با چه عنوانی است، ظاهرا جوابی خواهد داشت که فقط و فقط در سریال اسپین آف و مورد انتظار ناکلز پاسخ به آن داده می‌شود.

ناکلز از اکیدنا (Echidna)، شخصیتی است که از گذشته دور در سری بازی‌های سونیک حاضر بوده و برای دنیای سینمایی از فیلم Sonic 2 معرفی شد و حتی در مقابل خارپشت آبی قرار گرفت. ناکلز در واقع قرار بود تا نکته اصلی فیلم Sonic The Hedgehog 2 باشد و از طرفی شخصیت او در طول این اثر سینمایی پیشرفت‌هایی را به همراه داشت. با این حال، خبر اینکه قرار است تا یک سریال درباره او ساخته شود، مدت‌ها پیش و همزمان با فیلم Sonic 3 اعلام شده بود.

به هر حال داستان چنان که باید و شاید در اثر سینمایی جدید از شخصیت دوست داشتنی و قدیمی کنسول‌های سگا به پیش رفت، اما ظاهرا پس از او، اکنون نوبت به درخشش ناکلز رسیده است و خود سازندگان هم این موضوع را تایید می‌کنند! جف فاولر (Jeff Fowler)، کارگردان فیلم Sonic The Hedgehog 2 اخیرا در یک مصاحبه جزئیاتی را درباره این سریال ارائه کرده که نشان می‌دهد ظاهرا روند ساخت آن در مراحل ابتدایی قرار دارد.

ساخت این سریال هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد. اما من می‌دانستم که پس از اکران فیلم، مردم عاشق این شخصیت جدید خواهند شد؛ مردم بیشتر عاشق صداگذاری ادریس البا (در نقش ناکلز) شده و می‌خواهند بیشتر و بیشتر از او ببینند. پس در حال حاضر، تمرکز روی این است که مردم را برای دیدن دنباله جدید هیجان‌زده کنیم؛ سپس از آنجا شروع می‌کنیم. این شخصیت پتانسیل‌های بسیار بالایی دارد و مطمئنن از روش‌های بسیاری می‌توانیم (داستان را) جهت بدهیم تا طرفداران بیشتر هیجان‌زده شوند.

همچنین فاولر پس از این گفته‌ها، اعلام کرد که هم‌اکنون بازی‌های بسیاری هستند که توان تبدیل کردن روایت آن‌ها به یک فیلم سینمایی یا سریال هیجان‌انگیز وجود دارد. اما به گفته او، این کار عملا کار نویسنده را برای خلق یک اثر جذاب هم سخت‌تر می‌کند و هم راحت‌تر؛ کار نویسنده سخت‌تر می‌شود چراکه باید با داستان جذابی که در بازی روایت شده بود به نحوی رقابت کند، و از طرفی راحت می‌شود چراکه برای نوشتن داستان، یک منبع بسیار خوب و قابل اعتماد که داستان اصلی خود بازی است، خواهد داشت.

هنوز اعلام نشده که سریال اسپین آف Knuckles داستانی را پس از جریانات فیلم Sonic The Hedgehog 2 روایت می‌کند یا اینکه قرار است تا این کاراکتر را پیش از آن‌ها ببینیم. به هر حال امکان دارد که ما سرگذشت ناکلز در داستان Sonic The Hedgehog 1 را ببینیم، یا شاید هم سال‌ها بعد از دنباله Sonic 2 مد نظر سازندگان باشد. در هر صورت، ادریس البا موفق شده تا این کاراکتر را به بهترین شکل ممکن به مخاطب نشان دهد و حال دوباره شخصیت ناکلز با صدای او، قطعا طرفداران را خوشحال خواهد کرد.

همه این موارد در حالی است که منتقدان رسانه‌های مختلف نمره فیلم Sonic 2 را ضعیف در نظر گرفته بودند اما آمار بازدید آن رکوردشکنی کرده است!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا