بازیگر Outer Banks به قسمت دوم Knives Out اضافه شد

فیلمبرداری به‌زودی شروع می‌شود

بازیگر Outer Banks

با توجه به مطلبی که هم اکنون در وب سایت Deadline قابل‌مشاهده است، بازیگر Outer Banks در قسمت دوم Knives Out حاضر خواهد بود.

قبل از اینکه Knives Out روی پرده نقره‌ای برود، رایان جانسون (Rian Johnson) به ساخت چند دنباله برای آن ابراز علاقه کرد و حتی گفت ایده قسمت بعدی را نوشته است. محصول لاینزگیت سرانجام در نوامبر سال ۲۰۱۹ به سینماها آمد و در کنار دریافت بازخوردهای مثبت، عملکرد بسیار خوبی را در زمینه تجاری به ثبت رساند. با رخ دادن این اتفاق، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر ساخت قسمت بعد به وجود آمد. به خصوص اینکه دنیل کریگ (Daniel Craig) به حضور در قسمت دوم تمایل نشان داده بود.

لاینزگیت در فوریه سال گذشته میلادی با ساخت قسمت دوم چاقوکشی موافقت کرد اما در ادامه اتفاقی رخ داد که فردی انتظارش را نداشت. سه ماه پیش گزارش‌هایی در فضای مجازی پیچید مبنی بر اینکه نتفیلکس مبلغ ۴۵۰ میلیون دلار پرداخته و امتیاز پخش قسمت‌های دوم و سوم را به صورت کامل خریداری کرده است؛ گزارش‌هایی که در ادامه تایید شدند. البته سرویس استریم هیچ تغییری در دست‌اندرکاران به وجود نیاورده و رایان جانسون همچنان وظایف نویسندگی و کارگردانی را بر عهده دارد. دنیل کریگ هم مطابق انتظار نقش اصلی را جلوی دوربین ایفا می‌کند. در ضمن، غیبت شخصیت‌ها و بازیگران قسمت اول در دنباله تایید شده است.

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش جدید از پیوستن مدلین کلاین (Madelyn Cline) به Knives Out 2 خبر داده است. نگارنده مطلب اطلاعات بیشتری از منبع خود دریافت نکرد و مشخص نیست بازیگر جوان آمریکایی به عنوان چه شخصیتی جلوی دوربین حاضر می‌شود. کلاین تنها ۲۳ سال سن داشته و مدت زیادی از آغاز فعالیت حرفه‌ایش در حوزه هنرپیشگی نمی‌گذرد. او طی این سال‌ها در سینما و تلویزیون حضور داشته اما آثار سینمایی‌اش به هیچ وجه شاخص نیستند. شرایط برای لیست سریال‌های تلویزیونی بهتر بوده و نام‌های شاخصی را در خود جای داده است. کلاین در ابتدا به عنوان بازیگر در تعداد انگشت‌ شماری از قسمت‌های سریال‌های مختلف مانند The Originals و Stranger Things حضور یافت.

مدلین کلاین پس از اثبات توانایی‌های خود به عنوان بازیگر نقش اصلی Outer Banks انتخاب شد. فصل اول این سریال در آوریل سال گذشته از طریق نتفلیکس منتشر شد و طی مدت زمان کوتاهی مورد توجه قرار گرفت. سرویس استریم فصل دوم را در دست ساخت داشته و می‌خواهد آن را در تاریخ نامشخصی از تابستان سال جاری میلادی منتشر کند. در ضمن، بازیگر Outer Banks تنها فردی نیست که طی ماه‌های گذشته به قسمت دوم چاقوکشی پیوست. پیش از این، حضور دیو باتیستا (Dave Bautista)، ادوارد نورتون (Edward Norton)، کاترین هان (Kathryn Hahn) و کیت هادسون (Kate Hudson) قطعی شده بود. آن‌ها شرایط مشابهی با کلاین داشته و نمی‌دانیم به عنوان چه کسی به نقش‌آفرینی خواهند پرداخت.

نتفلیکس تا به این لحظه هیچ صحبتی از تاریخ انتشار Knives Out 2 به میان نیاورده است. تنها می‌دانیم فاز فیلمبرداری طی ماه جاری میلادی در کشور یونان آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا