بازیگر Moonlight در Knives Out 2 نقش‌آفرینی خواهد کرد

تاریخ انتشار همچنان مشخص نیست

بازیگر Moonlight در Knives Out 2 نقش‌آفرینی خواهد کرد سورنا رضایی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
بازیگر Antebellum

با توجه به گزارشی که وب سایت The Hollywood Reporter کار کرده، بازیگر Antebellum در Knives Out 2 حضور خواهد داشت.

ریان جانسون (Rian Johnson) با همکاری لاینزگیت Knives Out را در نوامبر ۲۰۱۹ روی پرده نقره‌ای برد که ۳۱۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت. از آن‌جایی که فیلم به سوددهی رسیده بود، استودیو آمریکایی سرانجام با ساخت قسمت دوم موافقت کرد. در حالی که یک سال از تایید ساخت قسمت جدید می‌گذشت، لاینزگیت در ازای دریافت ۴۵۰ میلیون دلار امتیاز پخش قسمت‌های دوم و سوم را به صورت کامل به نتفلیکس سپرد. غول استریم برخلاف برخی از استودیوها هیچ تغییری در تیم تولید به وجود نیاورد تا ریان جانسون همچنان به عنوان فیلمنامه‌نویس و کارگردان روی پروژه کار کند.

تا به این لحظه هیچ گونه اطلاعاتی از فیلمنامه Knives Out 2 منتشر نشده، جز اینکه بنویت بلانک با نقش‌آفرینی دنیل کریگ (Daniel Craig) بازمی‌گردد. با این حال، روند انتخاب بازیگران آغاز شده است. چندی پیش دیو باتیستا (Dave Bautista) به تیم تولید پیوست و یکی از نقش‌ها را بر عهده گرفت. او چند سال پیش از از طریق WWE وارد حوزه بازیگری شد و نتوانست به موفقیت چندانی دست یابد اما حضور در مجموعه Guardians of the Galaxy ثابت کرد هنرپیشه بااستعدادی است. با گذشت مدتی، نوبت به ادوارد نورتون (Edward Norton) رسید تا به محصول جدید نتفلیکس بپیوندد. در ضمن، فعلا اطلاعاتی از نقش‌های هیچ کدام موجود نیست.

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک مطلب اختصاصی مدعی شد جنل مونی (Janelle Monáe) در Knives Out 2 نقش‌آفرینی خواهد کرد. او شرایطی شبیه به دیو باتیستا و ادوارد نورتون داشته و نمی‌دانیم به عنوان چه شخصیتی جلوی دوربین ظاهر می‌شود. مونی با حضور در Stargate Universe رسما وارد حوزه بازیگری شد و چند سالی فقط به فعالیت در تلویزیون پرداخت. این شرایط ادامه داشت تا اینکه به واسطه Moonlight اولین ایفای نقش در یک فیلم سینمایی را تجربه کرد. جدیدترین اثر مونی روی پرده نقره‌ای Antebellum نام دارد. این اثر در سپتامبر گذشته اکران شد و عملکرد بسیار ضعیفی را به ثبت رساند. در ضمن، این سلبریتی آمریکایی خواننده هم است.

ریان جانسون چند ماه پیش در یکی از صحبت‌های خود تاکید کرده بود به جز بنویت بلانک هیچ کدام از شخصیت‌های Knives Out برای قسمت دوم بازنمی‌گردند. با این حال، طی چند وقت اخیر شایعه‌هایی در فضای مجازی منتشر شده بود مبنی بر اینکه برخی از اعضای خانواده ترومبی در جریان داستان قسمت جدید حاضر هستند. جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis) از بازیگران قسمت اول است. او با انتشار یک پست در حساب اینستاگرامی خود به شایعه‌ها واکنش نشان داد و صریحا اعلام کرد هیچ کدام از ترومبی‌ها بازنمی‌گردند. او به شوخی نوشت تراپیست به آن‌ها توصیه کرده تا جای ممکن از کارآگاه بلانک دور بمانند.

تاریخ انتشار قسمت‌های دوم و سوم Knives Out در حال حاضر مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا