نگاهی متفاوت به جنگ جهانی اول در سومین تریلر The King’s Man

این ویدیو برای افراد کم سن و سال مناسب نیست

استودیو قرن بیستم ساعاتی قبل سومین تریلر The King’s Man را در کانال یوتیوب خود قرار داد که تماشایش نزدیک به ۲ دقیقه زمان می‌برد.

متیو وان (Matthew Vaughn) پس از ساخت Kick-Ass و افزایش شهرت خود به عنوان یک فیلمساز، اقتباس سینمایی کمیک بوک‌های کینگزمن را ساخت و روی پرده نقره‌ای برد. Kingsman: The Secret Service در کنار دریافت بازخوردهای مثبت، بیش از ۴۱۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت تا ساخت قسمت دوم در دستور کار قرار بگیرد. سه سال بعد نوبت به خودنمایی Kingsman: The Golden Circle رسید که از لحاظ بازخوردهای دریافتی نتوانست موفقیت‌های برادر بزرگتر خود را تکرار کند اما به همان اندازه فروخت. بدین ترتیب، وان موافقت استودیوها را بدست آورد تا قسمت سوم مجموعه را ساخته و به سالن‌های نمایش بفرستد.

قسمت سوم کینگزمن تحت عنوان The King’s Man شناخته شده و حکم یک پیش درآمد را برای Kingsman: The Secret Service و Kingsman: The Golden Circle دارد. با توجه به آنچه در تریلرهای پیشین به نمایش گذاشته می‌شود، اتفاقات داستان قبل از جنگ جهانی اول آغاز شده و نحوه شروع این واقعه بزرگ را به تصویر می‌کشد. مخاطبان حین تماشای آن همچنین با نحوه ایجاد سازمان کینگزمن آشنا می‌شوند؛ سازمانی که به صورت کاملا مستقل عمل کرده و مامورانش بدون اینکه منتظر دستور از مقامات بالارده باشند، وارد عمل می‌شوند.

قرن بیستم چندی پیش سومین تریلر The King’s Man را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است. استودیو آمریکایی قبلا دو تریلر و یک تریلر ویژه را در فضای مجازی منتشر کرده بود اما ویدیویی که اخیرا در دسترس قرار گرفته، از نوع Red Band است. به بیان دیگر، این ویدیو به دلیل استفاده شخصیت‌ها از کلمات نامناسب و وجود صحنه‌های ناخوشایند به هیچ وجه برای مخاطبان کم سن و سال مناسب نیست. در ضمن، سومین تریلر ترکیبی از صحنه‌های قدیمی و جدید بوده و در آن می‌توان صحنه‌های اکشنی را مشاهده کرد که مجموعه کینگزمن به واسطه‌اش شناخته می‌شود.

پس از اینکه Kingsman: The Golden Circle توانست عملکرد قابل‌دفاعی را از خود به نمایش بگذارد، طرفداران مجموعه منتظر قسمت سوم ماجراجویی‌های اگزی با نقش‌آفرینی تارون اجرتون (Taron Egerton) و هری با نقش‌آفرینی کالین فرث (Colin Firth) بودند. با این حال، متیو وان تصمیم گرفت به سراغ کاراکترهای جدید برود؛ اتفاقی که ناامیدی گروهی از طرفداران را به همراه داشت. با این حال، نمایش‌های The King’s Man بسیار امیدبخش بوده و به نظر می‌رسد همان چیزی است که از یک فیلم کینگزمن انتظار می‌رود.

متیو وان در آگوست سال جاری میلادی یک مصاحبه با وب سایت Empire انجام داد. او در بخشی از گفتگوی خود به The King’s Man پرداخت و فاش کرد این فیلم را می‌توان یک زمینه‌چینی برای قسمت سوم Kingsman دانست. او وارد جزئیات نشد و نگفت کدام یک از اتفاقات و شخصیت‌ها به قسمت بعدی مرتبط هستند. در ضمن، دست‌اندرکاران کینگزمن 3 تایید کرده بودند رابطه استاد و شاگردی اگزی و هری در این اثر به انتهای خود خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا