#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر بازی Kingdom: The Blood منتشر شد

هجوم زامبی‌ها به کره!

اولین تریلر بازی Kingdom: The Blood که یک تریلر گیم‌پلی محسوب می‌شود، منتشر شد. این بازی برگرفته از یک سریال زامبی‌محور نتفلیکس است.

استودیوی Action Square یک استودیو در کره جنوبی است که مشغول توسعه‌ی یک اقتباس ویدئوگیم از سریال زامبی‌محور نتفلیکس به نام Kingdom: The Blood است و قصد دارد تا آن را برای پلتفرم‌‌های پی‌سی و موبایل عرضه کند. شما می‌توانید بخشی از گیم‌پلی این بازی را در تریلر منتشرشده مشاهده کنید.

بازی Kingdom: The Blood اقتباسی از سریال نتفلیکس در مورد یک آخرالزمان زامبی است که در کره‌ی قرون وسطی به وقوع می‌پیوندد. داستان بازی در مورد شاهزاده Lee Chang است که در هجوم زامبی‌ها گرفتار می‌شود و او همچنین باید علت شرایط عجیب و غیبت پدر خودش را متوجه شود.

 این بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا کارکتر خود را بسازند و با شمشیر زامبی‌ها را قلع و قمع کنند. گفته شده که یک شمشیرزن حرفه‌ای برای مبارزات بازی موشن کپچر شده و همچنین مکان‌ها، جزئیات تاریخی و لباس‌ها نیز به اصل خود وفادار هستند.

بازی Kingdom: The Blood شامل حالت داستانی به همراه حالت Conquest است. همچنین باس‌فایت‌هایی نیز در کنار مبارزات PvP در این بازی وجود خواهند داشت. بازی Kingdom: The Blood قرار است برای کامپیوتر‌های شخصی و گوشی‌های موبایل منتشر شود.

دو فصل از سریال Kingdom در حال حاضر در شبکه نتفلیکس استریم می‌شوند و شما می‌توانید‌ آن را تماشا کنید.

نظر شما در مورد تریلر بازی Kingdom: The Blood چیست؟ آیا به این بازی خوش‌بین هستید؟ آیا شما سریال آن را تماشا کرده‌اید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا