Killing Floor 2 و The Escapists 2 را به صورت رایگان از فروشگاه اپیک دانلود کنید

دلبری‌های Epic Games Store همچنان ادامه دارد

دانلود رایگان Killing Floor 2 اپیک گیمز

روز گذشته به صورت رسمی از بازی‌های رایگان جدید Epic Games Store رونمایی شد که بر این اساس، کاربران این پلتفرم می‌توانند از امروز تا هفته‌ی آینده بازی‌های Killing Floor 2، The Escapists 2 و بازی Lifeless Planet را به صورت رایگان از فروشگاه اپیک دانلود کنند.

اگر به خاطر داشته باشید، در روزهای پایانی سال ۲۰۱۸ میلادی شرکت Epic Games فروشگاه خود را برای رقابت با پلتفرم‌های مختص به عناوین رایانه‌های شخصی یعنی Steam و GOG راه‌اندازی کرد. این شرکت آمریکایی برای موفقیت سیاست‌های جالبی را در دستور کار خود قرار داد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به عرضه‌ی رایگان یک یا چند بازی به صورت هفتگی اشاره کرد.

شاید جالب باشد که بدانید بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک در طول این یک سال و نیم، به عناوین مستقل یا قدیمی محدود نشده و بعضا شاهد این بوده‌ایم که بازی‌های به‌روز یا محبوبی مانند GTA V هم در این فروشگاه به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است.

این هفته اما نوبت به سه بازی دیگر رسیده تا کاربران اپیک گیمز استور بتوانند بدون پرداخت حتی یک دلار این بازی‌ها را به دارایی‌های خود در این پلتفرم اضافه کنند. این عناوین عبارت‌اند از:

  • Killing Floor 2
  • The Escapists 2
  • Lifeless Planet: Premier Edition

توجه داشته باشید اگر تا پایان هفته‌ی جاری این بازی‌ها را به لیست خود اضافه کنید، هیچ محدودیتی زمانی برای تجربه‌ی آن‌ها نخواهید داشت و این عناوین برای همیشه در لیست بازی‌های شما در Epic Games Store باقی خواهند ماند.

بازی‌های رایگان اپیک جولای

بازی Killing Floor 2 اثری در سبک تیراندازی اول شخص / ترس و بقا است که توسط Tripwire Interactive و Saber Interactive توسعه یافته در سال ۲۰۱۷ میلادی هم منتشر شده است. علاوه بر بخش تک‌نفره، این بازی را می‌توانید به صورت Co-op تجربه کرده و در کنار دوستانتان سیل عظیمی از زامبی‌های گوناگون را از بین ببرید.

دیگر بازی رایگان این هفته‌ی اپیک گیمز استور، حال و هوایی کاملا متفاوت دارد؛ بازی The Escapists 2 در سبک استراتژی بوده که بسیاری از عناصر نقش‌آفرینی روند آن را تحت تاثیر قرار داده است. شما در این بازی باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا گروهی را از زندان فرار دهید.

بازی Lifeless Planet برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی در رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و نقدهای متوسطی دریافت کرد. با توجه به اینکه نسخه‌ی Premier Edition این بازی در فروشگاه اپیک رایگان شده، بهبودهایی در آن صورت گرفته تا بلکه ارزش تجربه داشته باشد.

توجه داشته باشید که برای اضافه کردن این عناوین به لیست بازی‌های خود در فروشگاه اپیک فقط تا ۲۶ تیر ماه سال جاری (مصادف با ۱۶ جولای میلادی) فرصت دارید. لازم به ذکر است که در هفته‌ی آینده هم Torchlight II بازی رایگان بعدی فروشگاه Epic Games خواهد بود.

همچنین می‌توانید برای سهولت کار، راهنمای دانلود بازی‌های رایگان از فروشگاه اپیک را در وب سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا