انیمیشن خورده شده به جشنواره‌ی آنیبار راه پیدا کرد

ماجرای کسی که زنده ماند

انیمیشن خورده شده

انیمیشن خورده شده ضمن راه یابی به جشنواره‌ی انیمیشن آنیبار (Anibar)، در این رویداد نمایش داده می‌شود.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، اثر جدید محسن رضاپور قرار است در بخش رقابتی یازدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی آنیبار به نمایش در بیاید. این انیمیشن داستان جالب و متفاوتی دارد و در دنیای عجیب و غریبی اتفاق می‌افتد که همه درحال خوردن یک‌دیگر هستند. در این میان، یکی از این موجودات بعد از آن‌که توسط یک گرگ خورده می‌شود، در شکم او به زندگی خود ادامه می‌دهد و راهی برای بقا پیدا می‌کند. این اثر جیبی‌استودیو از کیفیت بالایی برخوردار است و توانسته طبق معیارهای جشنواره‌‌های بین‌المللی، به رویدادهای زیادی راه پیدا کند.

این انیمیشن که به کارگردانی محسن رضاپور ساخته شده، توانسته برنده‌ی جایزه ویژه هیات داوران یازدهمین جشنواره‌ی بین‌المللی پویانمایی تهران شود. علاوه‌بر این، خورده شده در جشنواره‌های بین‌المللی زیادی از جمله New York International Children’s Film Festival، جشنواره‌ی اشتوتگارت، سیکاف، استاپ‌موشن مونترال و چند رویداد دیگر حضور یافته و با آثار هم‌تراز خود به رقابت پرداخته است.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ضمن انتشار خبر راه یابی انیمیشن خورده شده به جشنواره‌ی آنیبار، اعلام کرد این رویداد از ۱۷ تا ۲۳ آگوست سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۷ مرداد تا ۲ شهریور سال ۱۳۹۹) برگزار می‌شود. رویداد آنیبار (Anibar International Animation Festival) یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های فرهنگی کشور کوزوو شمرده می‌شود و هرساله آثار مختلفی از دیگر کشورهای جهان به این رویداد راه پیدا می‌کنند.

جالب است بدانید در جشنواره‌ی آنیبال علاوه‌بر نمایش عناوین منتخب و رقابت کشورهای مختلف، برنامه‌های جذاب دیگری هم برگزار می‌شود که حاضران می‌توانند در آن‌ها شرکت کنند.

رویداد آنیبار از تاریخ ۱۷ تا ۲۳ آگوست سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۷ مرداد تا ۲ شهریور سال ۱۳۹۹) برگزار می‌شود و انیمیشن خورده شده، اثر جدید محسن رضاپور، در آن نمایش داده می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا