برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

به گفته‌ی برادران روسو، کیانو ریوز در نقش Moon Knight گزینه‌ی خوبی برای فیلم بعدی مارول است

هنرپیشه‌ی ماتریکس ابر قهرمان دنیای مارول

به گفته‌ی برادران روسو، کیانو ریوز در نقش Moon Knight گزینه‌ی خوبی برای فیلم بعدی مارول است ۰ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
ریوز گزینه‌ی خوبی برای Moon Knight

بعد از بحث‌های فراوان پیرامون احتمال حضور کیانو ریوز در دنیای سینمایی مارول، اکنون برادران روسو در تازه‌ترین اظهار نظر خود اعلام کردند که ریوز در نقش Moon Knight گزینه‌ی خوبی برای فیلم ابر قهرمانی بعدی مارول است.

در ماه‌های اخیر شایعاتی مبنی بر پیوستن کیانو چارلز ریوز (Keanu Charles Reeves) به دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) بر سر زبان‌ها بود. در حالی که بسیاری بر این باور بودند این هنرپیشه‌ی نامدار آمریکایی – کانادایی در فیلم Eternals ایفای نقش می‌کند، ولی او در رویداد کامیک کان (Comic-Con) شرکت نکرد. با این همه در حاشیه‌ی این رویداد کوین اسمیت در گفتگویی با جو و آنتونی روسو کارگردانان فیلم Avengers: Endgame در مورد احتمال حضور ریوز در فیلم ابر قهرمانی تازه‌ی مارول صحبت کرد.

در جریان این گفتگو، اسمیت در مورد پیوستن ریوز به دنیای سینمایی مارول به عنوان یک ابر قهرمان صحبت کرد و از برادران روسو پرسید که به نظر آن‌ها این هنرپیشه می‌تواند به جای چه شخصیتی بازی کند. آنتونی از این سوال به عنوان «یک پرسش خوب» یاد کرد و جو  به این نکته اشاره کرد که شخصیت‌هایی که ریوز توانایی ایفای نقش به جای آن‌ها را دارد «نامحدود» هستند.

 اسمیت بعد از این گفته‌ها به یکی از شخصیت‌های ابر قهرمان مارول اشاره کرد و هر دو کارگردان تایید کردند که هنرنمایی کیانو ریوز در نقش Moon Knight گزینه‌ی بسیار مناسبی است.

پیش از این کوین فایگی (Kevin Feige) رئیس استودیو مارول (Marvel Studios) عنوان کرده بود که آن‌ها ریوز را برای ایفای نقش به جای چند شخصیت دنیای سینمایی مارول زیر نظر دارند. بعد از آن، علاقه‌مندان فیلم‌های ابر قهرمانی هم بسیار برای دیدن او در نقش Wolverine هیجان زده بودند.

به هرحال احتمال زیادی وجود دارد که هنرپیشه‌ی فیلم موفق ماتریکس در Eternals هنرنمایی کند، ولی از طرفی این امکان هم وجود دارد که نقش او در این فیلم تازه تا مدت‌ها به شکل یک راز باقی بماند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments