کلاه شخصیت کانگ فاتح در فیلم Ant-Man 3 را در تصویری جدید تماشا کنید

نمایی از تکنولوژی کانگ

کانگ فاتح در فیلم Ant-Man 3

پس از انتشار تصاویری از سه شخصیت اصلی، حال عکس‌هایی از کانگ فاتح در فیلم Ant-Man 3 منتشر شده که کلاه و زره او را از نزدیک نشان می‌دهد.

هنگامی که سال ۲۰۲۰ شاهد معرفی فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania بودیم، گفته شده بود که این اثر سینمایی برای اولین بار، کاراکتر منفی اصلی دنیای سینمایی مارول، پس از تانوس (Thanos) را به تصویر خواهد کشید. کوین فایگی (Kevin Feige) اعلام کرد که جاناتان میجرز (Jonathan Majors) در نقش این شخصیت حاضر خواهد شد و در فیلم Ant-Man 3 در مقابل اسکات لنگ (Scott Lang) یا همان مرد مورچه‌ای قرار خواهد گرفت.

با این وجود، پیش از آنکه این اثر سینمایی اکران شود، ما در سریال Loki جزئیات بیشتری را درباره کانگ فاتح دریافت کردیم و حتی متوجه شدیم که یکی از ورینت‌های آن، که کل جهان سینمایی مارول را تا پایان فاز سوم مدیریت می‌کرده، He Who Remains است. کانگ انسانی به نام ناتانائیل ریچاردز (Nathaniel Richards) است که از آینده دور، به دنبال راه‌هایی برای سفر در زمان و جهان موازی می‌گردد تا بتواند بر آن‌ها حکومت کند. با این حساب، از آنجا که او خط‌های زمانی مختلف را نابود و فتح می‌کند، به کانگ فاتح معروف است.

حال چنان که به نظر می‌رسد، برخلاف چیزی که در فصل اول سریال Loki دیدیم، این نسخه جدید از کانگ که در تریلرهای فیلم Ant-Man 3 دیده شده، همان ورینت فاتح خواهد بود که حتی ارتش بزرگی برای نابود کردن خط‌های زمانی مختلف و همچنین انتقام جویان (Avengers) در آن‌ها دارد. این در حالی است که این شخصیت لباس و زره بسیار مشابهی را با نسخه کمیک بوکی خود دارد و در تصویر زیر می‌توانید شاهد آن باشید.

تصویر منتشر شده از کانگ فاتح در فیلم Ant-Man 3

در تریلر منتشر شده از فیلم انت من 3، ما دیده بودیم که جاناتان میجرز بدون کلاه در مقابل اسکات لنگ حاضر می‌شود و حتی او را برای پذیرش یک معامله، تهدید می‌کند. با این حال، ما در ویدیو منتشر شده هنوز زره معروف شخصیت کانگ را ندیده بودیم و تنها در حد چند فریم، کلاه آبی‌رنگ او را مشاهده کردیم. این در حالی است که اندی پارک (Andy Park) یکی از طراحان استودیو مارول (Marvel Studios)، تصویری را از فیلم Ant-Man 3 منتشر کرده که در آن کانگ فاتح با کلاه و زره معروف خود دیده می‌شود.

در این تصویر، صورت و چهره شخصیت کانگ فاتح در فیلم Ant-Man 3 بیشترین شباهت را با نسخه کمیک بوکی دارد. ناتانائیل ریچاردز از خود قدرت خاصی نداشته، میوتنت نیست، و مثل ثور (Thor) قدرت‌های خدایی ندارد؛ به همین دلیل نیز از تکنولوژی خاص، اسلحه پیشرفته و زره متفاوتی استفاده می‌کند که به نظر می‌رسد قابلیتی مشابه با زره نانو مرد آهنی، برای ظاهر شدن دارد. شاید این تنها تفاوت بین کلاه کانگ فاتح در نسخه کمیک بوکی و سینمایی باشد؛ جایی که در نسخه کمیک، کلاه او به صورت فیزیکی از سرش قابل جدا شدن بود و آن را دستش می‌گرفت، اما در نسخه سینمایی، با تکنولوژی پیشرفته ناگهان روی سرش ظاهر می‌شود.

جالب است بدانید اخیرا با توجه به برخی جزئیات در تریلر فیلم Ant-Man 3، حتی برخی کاربران مدعی شده‌اند که حلقه‌های شانگ چی (Shang-Chi) و مچبند کامالا خان (Kamala Khan) هر دو از تکنولوژی کانگ فاتح هستند و شاید او درباره به دست آوردن همین آیتم‌ها با اسکات لنگ معامله می‌کند. این در حالی است که دستبند He Who Remains در سریال Loki که ورینت اصلی کانگ با استفاده از آن خط‌های زمانی را کنترل می‌کرد، در حال حاضر دست سیلوی (Sylvie) است و احتمال اینکه کانگ فاتح در فیلم Ant-Man 3 به دنبال آن باشد بسیار بالاتر خواهد بود.

4.8 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا