ثور در فیلم انتقام جویان 5

کانگ فاتح مقابل ثور در فیلم انتقام جویان 5 | کدام یک برنده خواهد شد؟

ثور یا کنگ، چه کسی برنده است؟

جاناتان میجرز (Jonathan Majors)، بازیگر نقش Kang the Conqueror از استودیو مارول، عنوان کرده است که علاقه دارد تا شاهد نبرد شخصیت خود با ثور در فیلم انتقام جویان 5 باشد.

پس از حضور در سریال Loki طی سال گذشته، میجر برای اولین بار در استودیوی مارول به عنوان تهدیدی چندجانبه و ابرشرور اصلی MCU در فاز‌های بعدی، یعنی Kang the Conqueror آماده است تا در اولین فیلم فاز پنجم حاضر شود. کنگ نقش شرور اصلی را در حماسه آتی استودیوی مارول، Ant-Man and the Wasp: Quantumania، بازی خواهد کرد، پیش از اینکه او در سرتاسر فرنچایز جهان مارول را ویران کند، در فیلم Avengers: The Kang Dynasty حاضر می‌شود تا باری دیگر گروهی از اتنتقام‌جویان را در کنار هم گردآورد. پس از اینکه شرور جدید مارول با مرد مورچه‌ای پل راد به مبارزه می‌پردازد، مطمئناً در برابر برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها از سراسر MCU قرار می‌گیرد، که یکی از آن‌ها می تواند خدای تندر باشد.

به گفته جاناتان میجرز، بازیگر کنگ فاتح، ثور انتقام‌جویی خواهد بود که او بیش از همه می‌خواهد ببیند و شخصیت شرور او در مقابلش قرار گرفته و احتمالاً یک دوئل بین این دو شخصیت را در فیلم Avengers: The Kang Dynasty خواهیم دید. در صحبت با Nerdbunker، از میجرز پرسیده شد که او بیشتر از همه می‌خواهد کدام قهرمان مارول را به مبارزه با کنگ دعوت کند، و او گفت، فکر می‌کنم باید با ثور شروع کنیم.

گزارشگر: کنگ شرور فیلم بعدی Avengers خواهد بود. به عنوان جاناتان، طرفدار مارول، از دیدن شکست دادن او در یک نبرد بزرگ، توسط کدام انتقام جو بسیار هیجان زده هستید؟

جاناتان میجرز: من فکر می‌کنم باید با ثور شروع کنیم.

نردبانکر: می‌خوای با ثور مقابله کنی؟

جاناتان میجرز: من از کریس همسورث نمی ترسم.

نردبانکر: “اگر با کریس همسورث مصاحبه کنیم، این را بهش خواهم گفت.

جاناتان میجرز: من از کریس همسورث نمی‌ترسم.

نردبانکر: اوه، نه؟

جاناتان میجرز: دیدی چیکار کردی؟ دیدی چیکار کردی؟

نردبانکر: یعنی من به داستان فیلم‌های بعدی Avengers اشاره کردم؟

مبارزه قرن!

این اولین بار نیست که میجرز در مورد تعامل با شخصیت‌های دیگر در MCU صحبت می‌کند. میجرز در حالی که به طور بالقوه بازی انتقام جویان استودیو مارول را به اشتراک می‌گذارد، اشاره کرد که بازیگران زیادی هستند که در این تیم MCU ثبت نام کرده‌اند که او دوست دارد با آن‌ها روبه‌رو شود و سکانس‌های مبارزه‌ای جذابی را ثبت کند.

و بنابراین، من واقعاً مشتاقانه منتظر آنتونی راموس هستم. می‌دانید، بازیگران زیادی هستند که در این تیم MCU ثبت نام کرده‌اند که من دوست دارم با آن‌ها مبارزه کنم، می‌دونی؟ و بنابراین، من، البته، دوست دارم با آن‌ها مشغول شوم، و سکانس‌های مبارزه جذابی رو انجام بدم، و داستان را در آن مقیاس تعریف کنم. بنابراین نمی‌تونم از کسی به‌خصوص نام ببرم، اما از آمدن این گروه جدید بسیار هیجان‌زده هستم. و البته اگر هر کدام از گروه‌های اصلی بخواهند از آن استفاده کنند، از آن استقبال می‌کنم.

به عنوان بخشی از همان مصاحبه نردبانکر، پیتون رید، کارگردان Quanumania، اولین شخصیت پردازی بعدی در سطح شخصیت Thanos را برای MCU توضیح داد. رید خاطرنشان کرد که تیم او مسئولیت خود را می‌شناسد و اشاره کرد که همیشه یک چیز سرگرم کننده برای کمک به خلق دوباره این شخصیت‌های کمیک روی صفحه نمایش وجود دارد:

نردبانکر: به اصطلاح، مسئولیت معرفی تانوس جدید چگونه است؟

پیتون رید: ما خودمون این مسئولیت را می‌خواستیم. همونطور که می‌خواستیم Ant-Man and the Wasp را در برابر یکی از شرورهای بزرگ دنیای مارول کامیکس قرار دهیم. من کنگ را در کودکی دوست داشتم و می‌خواستم دوباره او را خلق کنم و بفهمم اون کیه. اون در دنیای سینمایی مارول وجود داره، این همیشه یک چیز سرگرم کننده است، گرفتن این شخصیت‌هایی که مردم با آن‌ها در کمیک‌ها خاطره دارن و به نوعی در یک جهان خاص وجود دارن. اگرچه دنیای آن‌ها دو چیز بسیار متفاوت است.

در مورد ساختن نسخه کنگ توسط MCU به این کارگردان یادآوری شد و از او پرسیده شد که شخصیتی که به نوعی در تار و پود زمان تسلط دارد، چگونه عمل می‌کند؟

و زمانی که جاناتان را برای این نقش انتخاب کردیم، اون و من در مورد شخصیتی صحبت کردیم که به نوعی در طول زمان تسلط دارد، و شاید همه چیزهای مختلف را تجربه کرده باشد، و نسخه‌‌های مختلف زیادی دارد و این همه چیز در باره او نیست. اینکه این شخص چه کار می‌کند. چگونه فکر می‌کند؟ در حضور چنین شخصیتی باید چگونه بود! این‌‌ها همه سوال‌های جالبی در رابطه با او است. 

پیروز مبارزه کنگ و ثور کیست؟ 

 اگر جاناتان میجرز بخواهد با خدای تندر مبارزه کند، به نظر می‌رسد که فقط زمان زیادی باقی مانده تا اینکه این اتفاق بیفتد. وقتی یک غوغای احتمالی بین این دو رخ دهد واقعاً روشنایی روز به تاریکی شب تبدیل خواهد شد، و در این بین یک علامت سوال بزرگ باقی می‌ماند، اما Avengers 5 مانند یک نقطه عطف برگ در دنیای سینمایی مارول احساس می‌شود. از آنجایی که Avengers: Infinity War اولین باری بود که قدرتمندترین قهرمانان زمین برای مقابله با تانوس رو به اتحاد آوردند، به نظر می‌رسد سلسله کنگ در مورد شخصیت شرور مارول با بازی میجرز نیز همین کار را خواهد کرد.

پس از اینکه کنگ وارد صحنه MCU در Quantumania شد، طولی نمی‌کشد که این شخصیت در رادار Avengers ظاهر شود، به این معنی که ثور اودینسان با بازی کریس همسورث خیلی از آن عقب نخواهد ماند. با این حال، با شایعات در مورد پایان احتمالی همسورث در MCU، کوین فایگی و همکارانش هنوز در رابطه با حضور او در قسمت بعدی سری اونجرز چیزی نگفته‌اند. بهتر است این مبارزه سریع اتفاق بیفتد، وگرنه ممکن است شانس خود را از دست بدهیم.

4.1 8 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا